Четвер, 21 березня 2019,03:55

У Франції виробники м’яса закликали поліцію захистити їх від агресивних веганів

27.06.2018 / Новини

Французькі продавці м’яса написали звернення до уряду країни з проханням захистити їх від агресивних веганів.

За словами м’ясників, їхні магазини закидують камінням та псують графіті, а на продукцію наклеюють антим’ясні стікери. Лише за останні кілька місяців 15 м’ясних магазинів були облиті підробленою кров’ю, повідомила французька федерація м’ясників.

Керівник федерації Жан-Франсуа Гуйхард у своєму листі заявив, що такі напади є однією з форм тероризму.

“Це терор, який ці люди вчиняють з метою знищити цілу частину французької культури поїдання м’ясних страв”, – написав він.

Керівник французької федерації м’ясників наголосив, що вегани хочуть «накласти на величезну кількість людей свій спосіб життя, або навіть свою ідеологію».

У результаті скорочення обсягів продажу м’яса фермери звернулися до уряду президента Еммануеля Макрона, щоб зупинити антим’ясну кампанію.

За інформацією BBC, вегетаріанці та вегани складають лише кілька відсотків французького населення. Зокрема, опитування 2016 року показало, що 3% французів були вегетаріанцями.

Французькі м’ясники – шановані у французькому суспільстві, але такі інциденти не є новими. Зокрема, один з м’ясників розповів, що ще 20 років тому активісти заливали клей у замок його магазину.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*