Вівторок, 20 серпня 2019

Це людина, котра не готова йти на діалог, – Ігор Гузь про керівника Волинської ОДА (ВІДЕО)

24.03.2017 / Новини

«Зараз в Україні існує «побудова централізованої системи влади, яка буде «розчавлювати» тих, хто має іншу точку зору, і готовий боротися».

Таку думку висловив народний депутат Ігор Гузь під час прямого ефіру в програмі «Іванська Day» на каналі Чорноморської телерадіокомпанії.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Нардеп наголосив, що президент вже «створює централізовану ієрархічну систему, яка в майбутньому має контролювати нашу державу».

Зі слів Ігоря Гузя, медіа – це перший чинник, адже «видно вплив Адміністрації на все більшу кількість телеканалів. Зараз телеканал «Тоніс» переходить фактично в орбіту Петра Порошенка, змінилася також риторика каналів «News One» та «112-Україна», канал «Інтер» дуже позитивно висвітлює діяльність президента».

Другий чинник, на його переконання – це «олігархи: Ахметов, Фірташ, Пінчук. Фінансові можливості: централізація, дії Національного банку та правоохоронна система».

Депутат зауважив, що нині держава тисне на політиків, зокрема, збирає інформацію через незаконне прослуховування приватних розмов телефоном.

«Кожен депутат Верховної Ради знає, що його телефон прослуховується, мій і моїх помічників теж. Це факт. СБУ збирає якусь інформацію. Іде побудова централізованої системи», – повідомив він.

Обговорили і питання виконання рішення РНБО щодо блокади. Зокрема – відсутність реакції активістів, які беруть участь в блокаді на Сході країни.

«Блокаду ще з самого початку мала робити держава. Активісти не зовсім довіряють державному апарату як такому, лишаються редути на Донбасі для того, щоб бачити, чи дійсно рішення буде виконуватися, тому ці активісти мають аргументи, щоб не довіряти державному апарату», – наголосив нардеп.

Він додав, що в цілому в багатьох питаннях у нього «збігаються думки з нардепом Володимиром Парасюком, однак він підтримує тезу щодо нелаконічного вчинку Парасюка на блокаді.

Також ведуча Тетяна Іванська поцікавилася взаємини нардепа Ігоря Гузя із головою ОДА Володимиром Гунчиком, адже волинські журналісти неодноразово писали про певні конфлікти між ними.

«Це людина, котра не готова йти на діалог, а на такій посаді – це великий мінус. Він довгий час пропрацював на заводі Петра Порошенка, і в нього такий «заводський» підхід: я господар, а всі інші – це люди нижчого сорту і це не тільки моє бачення», – зазначив Ігор Гузь.

Нагадаємо, активісти, які 13 березня прийшли в ОДА з вимогою звільнити затриманих блокадників ОРДЛО, заявили: голова Волинської ОДА Володимир Гунчик не підтримує блокаду, бо, зокрема, є акціонером автомобільного заводу, який має прямі бізнес-стосунки з країною-агресором – Росією.

Крім того, депутати Волинської облради від БПП у повному складі на чолі з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком не прийшли на сесію облради, де розглядали питання заборони торгівлі з терористами. Натомість, у цей час голова ОДА, який пройшов в раду за списком БПП, у своєму робочому кабінеті вирішував партійні завдання, змушуючи сільських голів поповнити ряди партії.

Окремо, він розповів про налагоджений діалог голови обласної ради Ігоря Палиці із народними депутатами, які представляють Волинь в парламенті.

Йшлося також про можливих аудиторів НАБУ Брауна та Сторча, наслідки торгівельної блокади, легалізацію видобутку бурштину на Волині та російські військові бази у Придністров’ї.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*