Пятниця, 18 жовтня 2019

Троє волинських випускників склали ЗНО на 200 балів

20.06.2019 / Новини

На Волині дівчина з Голоб і двоє випускників луцької школи №9 здали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів з різних предметів.

Про це інформаційному агентству ВолиньPost розповіла завідувачка центру ЗНО Волинського ІППО Алла Корнейко.

За словами Алли Корнейко, основна сертифікаційна сесія ЗНО вже закінчилася. Утім, наразі відомі результати тестування з трьох предметів – української мови, математики і фізики.

Завтра, 20 червня, будуть відомі результати ще з трьох предметів. Остаточні результати ж ЗНО будуть 26 червня, тоді і знатимуть кількість випускників, які склали ЗНО на максимальний бал та успішність області загалом.

Наразі відомо, що ЗНО з української мови на 200 балів склала випускниця НВК “Загальноосвітня школа I-III ст. – гімназія” селища Голоби Ковельського району, а двоє випускників комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» отримали найвищий бал на ЗНО з математики.

Алла Корнейко додала, що з 26 червня починається додаткова сесія ЗНО, яка триватиме до 12 липня. Її проводять для осіб, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії. В області буде два пункти: один для випускників шкіл, інший для вихованців навчальних закладів з системи пенітенціарної служби (колоній).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*