Волинський нардеп вважає, що потрібно глобальніше вивчати питання 100%-ї блокади Придністров’я (ВІДЕО)

15.03.2017 / Відео, Новини

Геополітична ситуація в Республіці Молдова є непростою.

На цьому наголосив народний депутат України Ігор Гузь на брифінгу в парламенті, під час якого поінформував про результати своєї робочої поїздки до  Кишинева, – інформує прес-служба народного обранця.

«На попередніх виборах переміг проросійський президент Додон, який в своїх заявах закликав, що Крим є російським. І навиборах у 2018 році Молдова може зійти на проросійський курс. Це – велика загроза для Української Держави.  І з огляду на те, що у невизнаному Придністров’ї знаходиться російська військова база», – наголосив він.

«У Придністров’ї керують, як у «ЛНР» та «ДНР», виключно росіяни. Але контрабанда, яка здійснюється цією територією йде з обох сторін: Молдови та України. Величезна кількість товарів рухається «туди – сюди», а така бандитсько-фінансова структура як«Шериф», яка все контролює там, з цього отримує відповідні кошти», – коментує Ігор Гузь.

Під час робочої поїздки волинський політик обговорив з опозиційними лідерами Молдови Майєю Санду та Андрієм Нестасе цю ситуацію, та прийняли рішення «глобальніше ставити питання стовідсоткової блокади Придністров’я».

 «Третина жителів Придністров’я – це українці. На жаль, вони також на різних референдумах підтримують проросійські сили.95 % жителів голосують за це. І в Молдові теж», – додав нардеп.

«Якщо завтра відбудеться геополітичний розворот у Молдові в сторону Росії, то  будемо мати державу з союзницькими стосунками з агресором. Наш національний інтерес – цього не допустити, і грати гру, яка допоможе Молдові підтримувати проєвропейський шлях», –  сказав Ігор Гузь та повідомив, що запросив опозиціонерів Санду та Нестасе до Києва для актуалізації іподальшого обговорення двосторонніх стосунків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*