ТОП-7 дієвих методів боротьби з лінню

03.04.2017 / Новини, Статті

Складно знайти людину, яка не знає, що таке лінь та не намагалася хоча б раз її подолати. Саме лінь є однією з головних причин нездійснених мрій, невиконаних планів і відсутності будь-яких досягнень.

Лінива людина з одного боку, розуміє, що потрібно підніматися з ліжка та братися за справу, а з іншого – не бажає робити що-небудь, тому що “треба”, а не “хочеться”. До вашої уваги кілька порад, які допоможуть впоратися з лінню, – інформує радіо “Максимум”.

Поставте життєві цілі

Домагатися чого-небудь можна лише тоді, коли ви рухаєтеся в чітко визначеному напрямку. Добре подумайте над тим, чого справді хочете від життя й чітко розставте пріоритети. Потрібно захотіти що-небудь так сильно, щоб виникла необхідність невпинного руху до цього. Як можна лінуватися, коли в кінці шляху на вас чекають призи.

Підбадьорюйтесь

Щоденна зарядка та контрастний душ допоможуть прокинутися та отримати потужний заряд енергії, який дозволить вам з натхненням взятися за справу. Чашечка кави або какао може також підбадьорити та підняти настрій з самого ранку.

Наведіть порядок на робочому столі

Ваше робоче місце має бути приємним і комфортним. Все повинно лежати на своїх місцях. Зайві предмети, які не використовуються та можуть відволікати – приберіть.

Перемикайтеся

Не всі можуть монотонно виконувати одну роботу, при цьому зберігаючи пильність та концентрацію. Іноді корисно на деякий час перемикнутися з одного завдання на інше. Це дозволить відпочити шляхом зміни діяльності, не припиняючи роботу, та додати різноманіття в щоденну рутину.

Відпочивайте

Не варто забувати про те, що потрібно робити перерви в роботі кожні 20-30 хвилин. Вони можуть бути короткими, але без них не обійтися. Під час обідньої перерви бажано трохи прогулятися на свіжому повітрі, щоб трохи розім’ятися.

Не робіть нічого

Людині лише здається, що вона нічого не робить або не хоче нічого робити. Як тільки ви ляжете та спробуєте нічого не робити, мозок почне шукати собі заняття.

Заохочуйте себе

Досягнення та отримання результатів гідні похвали, і не важливо, що ви хвалите себе самі. Можна просто називати себе “молодцем” за виконані завдання, а можна придумати своєрідне цілком матеріальне заохочення. Впоралися з завданням? Можете випити смачної кави або придбати книжку, яку давно хотіли. Тіште себе!

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*