Пятниця, 24 травня 2019,20:38

Теревені. У скандальної правопорушниці з Любомля – незаконний бізнес

Хамовита правопорушниця з Любомля, яка погрожувала поліцейським за належне виконання ними їхніх обов’язків, займається незаконним бізнесом.  А згадана нею її “криша” виявилася фейковою.

Уже не лише Волинь, але й всю країну облетіло скандальне відео про порушницю правил дорожнього руху з Любомля.

Читайте також: Любомль: ті, у кого водійські права куплені за 300 доларів – їздять як хочуть (відеоСКАНДАЛ)

За словами людей, які коментують наші публікації й впізнали навіть на розмитому відео особу по голосу, жінка проживає в самому Любомлі. Кажуть, що це – Валентина Кондратюк, до якої пізніше допомагати “розбиратися з поліцейськими” приїхав її чоловік Володимир.

“Вона на заправці WOG продає страховки і міняє валюту. На нього кажуть “Пчьол”, теж валютчик”, – розповідають місцеві.

Тож сімейна пара, мабуть, звикла до незаконних схем та “кришування”. Бо їхній бізнес можна кваліфікувати, як порушення правил про валютні операції (ст 162 КУпАП). Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Ми не стверджуємо про достовірність імен правопорушників та їхню діяльність. Завтра представники правоохоронних органів нададуть офіційний коментар “КОРДОНу” щодо згаданих осіб та повідомлять про міри покарання, які вони понесли чи понесуть.

До того ж, у монолозі правопорушниці прозвучав ряд імен посадовців, які, нібито, її “кришують”.

Цікаво, що двоє із цих осіб (колишній начальник місцевого відділу міліції Олександр Соколюк та заступник начальника РВ Юрій Пех, а можливо й Юрій Ліпич, який теж очолював цей райвідділ) давно перебувають на пенсії й жодного впливу на правоохоронні органи нині здійснювати не можуть. Третя особа (прокурор міста Ігор Філімонюк) взагалі не перебуває в тісних стосунках з правопорушницею й знає її лише як будь-яку пересічну жительку Любомля.

Тож пані Валентина в пориві емоцій назвала, очевидно, імена всіх впливових колись чи тепер людей, яких лише змогла пригадати, з метою знайти того, хто міг би налякати молодих поліцейських.

66 Коментарів Теревені. У скандальної правопорушниці з Любомля – незаконний бізнес

 1. Всі чудово знають що Пчьол ранками розвозить пакетами гроші, по точках незаконних мінял, в вечері забирає назад валюту…на заправки БРСМ перед митницею не так давно відкрився обмінник валют, дівчатам які там працюють неодноразово погрожували, що вивезуть в ліс, тому що нормальний курс валют виставляли – поляки і наші всі там міняли, комусь це дуже не сподобалось, до сих пір спеціально ставлять машини перед самим табло де виставлено курс валют, щоб ті що їдуть з Польщі не бачили по скільки злот

  • Якийсь маразм написав видно що Пенсіонер, дідусю ваше місце з вудочкою на березі. Інтернет погано на вас впливає читайте краще газети.

 2. Шановні журналісти кордону!!! Предявіть краще відео-доказ де правопорушниця порушила ПДР?? На попередньому відео чітко видно що відео змонтоване, і показано тільки провокаційні моменти жінки таке відчуття що ніби жінка розуміла працівників поліції на телепатичному рівні. Жалко звичайно що народ настільки неосвічений і сліпий що не бачить що жінка в стані ефекту сама себе захищає як тільки може. Тобто чітко видно що жіночку довели до істерики і тільки чоловік як справжній мужчина заступився за неї. Це приємно дивує. Дуже б хотілось побачити обгрунтований доказ правопорушення. Жінка твереза, нічого серйозного не порушила, а зробили з мухи слона.

  • Те, чи порушувала жінка правила дорожнього руху, дізнаємося завтра з постанов та рішення суду. Ми показали те, в чому експертна оцінка не потрібна. Все інше буде в офіційних коментарях представників відповідних правоохоронних структур.

   • До того ж, ми даємо змогу кожному вільно висловитися в студії й пояснити ситуацію з іншої точки зору. Якщо жінка забажає, вона може прийти до нас й спростувати чи уточнити певні моменти. Можливо, з її слів почуємо, що там були й порушення з боку поліції, яких на відео нема.

  • шановний читач, не треба мати медичної освіти де зразу при візуальному огляді, понаблюдавши як вона себе поводить зразу можна поставити декілька діагнозів які противопоказані при видачі сертифіката на дозвіл получити посвідчення водія …їздить без документів на автомобіль і посвідчення водія – не вже це не порушення???В Польщі і кроку не ступиш без документів – зразу штраф

  • Сам факт того, що вона зупинилася на зупинці для громадського транспорту являється порушенням ПДР!

 3. Мені цікаво хто вам надав матеріали слідства (відео) та з якого часу постанови та рішення стали доказом порушення.

  • Рішення є результатом, який випливає з доказів. А нам цікаво, з яких матеріалів слідства ви взяли, що це “матеріали слідства”? )

 4. Лікар при чьом тут Польша?? Те що жінка нарушила це понятно но поки не доказано фактами і можна сказати що журналісти Кордону пишуть наклеп на жінку. Цю інформацію потрібно перевірити через медіаправо на достовірність інформації.

  • Польща тут до чого?Тому що ми сусіди с Польщею( яка по території, населенню набагато менше за Україну і майже нічого свого не має) бачили як поляки жили раніше і як живуть зараз, давно поляки повинні в приклад нас ставити, а не ми їх. Но коли наша влада буде прикривати оце брюхати бидло, якого ти наважився назвав справжинім мужиком, в якого замість мозгів одна шулуха, значить ти або з їхньої шайки або с одного корита кормитесь

   • Я не з їхньої шайки, як ти сказав. Я знаю цього мужика і знаю що мозгів в нього більше ніж в тебе навідмінну від тебе цей мужичок не уніжається перед поляками, і його не ї*буть як тебе на ямі.

    • ти я бачу володієш екстрасенсорними здібностями, так заочно не знаючи і не бачивши можеш коефіцієнт айкью визначити, хто кого і де кохає …може клоуном де підробляєш і зараз загубився поспіши твої брати по розуму тебе зачекались

  • Шановний читачу! Не сійте перлами на зразок”Польші”,”понятно”,”нарушила” і т. п.,бо може Ви й не з їхньої шайки,але за рівнем інтелекту дуже їй відповідаєте…

 5. Можливо я не так назвав цей термін, але якщо у вас є відео що являється частиною доказу то де друга частина де здіцснено саме правопорушення.

  • Ми змонтували абсолютно все, що було знято. Апаратура вмикається із запізненням дещо (не завжди очікуєш побачити “героя” посеред дороги). Але, певно, треба дати ще оригінал відео, без розмитого обличчя. Щоб люди і міміку, й жести ще подивилися.

   І річ тут, певна, не у правопорушенні до зйомки (можливо, за те жінка відбулася б навіть попередженням лише, якби адекватно себе повела).

   Мораль геть не в тому. Почитайте коментарі людей, можливо зрозумієте в чому.

 6. Судячи по тому що ті хто вірить у все сказане на відео вірять у Діда Мороза і Св. Миколая.

 7. Я зрозумів що моряль тут така: журналісти обливають жінку брудом а народ рже як тупе стадо. Вірить у все написане і навіть не сумнівається чи так все було насправді.

  • ти що на стільки тупий що не можеш нічого зрозуміти?нафік тобі які доказати і суди як там все і так видно…накращий і ефективний суд колись був – це народний суд – нашли відьму серед людей, завели на площу привязали до стовпа і превселюдно спалили

   • Лікар ти походу заблукав ми живемо в 21 столітті. В нас костри не палять. І що ж там видно на відео?? Як жінку довели до крику?? Так може любий поліцейський це ж іхня робота людей доводити до білої гарячки, все що вони навчились. А ще всі кричать молодці. Молодцв це коли розкриваємість злочинів хотя би 70 %

    • я не заблукав, а на відміну від тебе спас не одне людське життя, люди бачивши мене на вулиці дякують, кажуть спасибі що ви є такі, бачу безтолку щось пояснювати і доказувати, тому що в душі в тебе пустозвон…бажаю чим швидше одужати

     • Я дуже радий за вас лікарю що ви спасаєте життя людей, вибачте що образив вас. Але чому вас так цікавить ця ситуація? Вам герої відео гроші винні за лікування чи що? Бачу ви не байдужий і у вас є свій інтерес до цієї справи.?

    • вибачився і дальше знов хамиш, прикро не дає спокою твоя гнила душонка, це відео вже обговорують по всій області, дитино – ти же привик сам задавати питання і зразу давати відповіді, придумай сам щось цікаве, щоб людей посмішити

     • Ні я не хамлю, хамите ви про гнилу душонку, а я вам питання задав на яке ви мені так і не відповіли.

     • Смішать людей журналісти кордону це вони в ролі клоунів. Я так читач який так і не можу зрозуміти що порушила жінка і де це порушення на відео.

 8. Я згідний зі словами читача” народ реально тупий, таким управляти легше. Повірте це я вам як колишній депутат кажу.

 9. То треба без мозгів бути, щоб таке бидло якому закони не писані захищати. Уже фігушки. Не ті часи

 10. А що тоді зайчонок бути тупим як всі, кажуть в стаді краще жити ніж самому. І знаєш зайчонок я знаю цих людей, і думаю що це ти і є та журналіст(ка) яка всю цю кашу варить, дивись не пересоли!!

 11. звідкі наші журналісти знають в яких відносинах перебуває наша героїня з Філімонюком,фейк це ? і з яким Юрою вона розмовляла вам теж невідомо,всі жителі нашого району прекрасно розуміють все що вона говорила Валька в стані аффекту це є правда,злякались і вигороджуєте Філімонюка

 12. Сумніваюсь що ті навіженні вміють писати по клаві. Просто я роблю висновок що моряль тут така: журналісти обливають жінку брудом а народ рже як тупе стадо. Вірить у все написане і навіть не сумнівається чи так все було насправді.

  • Відео ж не повне немає чітко зафіксованого правопорушення, немає того як поліція зупинилась, вийшли з службової машини, підійшли представились, ознайомили з порушенням,а отже можна сказати що все зроблено проти. Я вважаю це провокаційне відео і статтю ганьбою журналістів Кордону. Це ганьбить жінку руками журналістів за що вони думаю повинні понести покарання.

   • Це відео як на мене повинно не стільки показати факт порушення цією пані ПДР, скільки її негідну поведінку та повагу до інших людей. Якраз в такому стані людина й показує всю свою суть, поліцейські спілкуються виважено та спокійно, звичайно трапляються і з їхнього боку порушення, але в цій ситуації до них просто не може бути претензій.

  • дивно що народ обзиваєте тупим стадом,вихована людина поводить себе виховано у будь якій ситуації,то хто ж бидло???

 13. Хах, той читач точно хворий як і та жінка на відео ))) Певно разом на заправці бухають. Є там пару депутатів міської ради таких же слабих на голову як і вона

  • Ну добре ти в нас такий розумний,здоровий на голову, освічений дай відповідь на мої питання?

 14. Читач і Джек – це родичі цих слабоумних психів які нічого не бачать окрім грошей, не ведіться на їхні провокації

  • Я не родич, правильно каже сусід не ведіться на мої провокації краще заплюйте, зачмиріть, цих людей зробіть це як вихована нація. А потім говоріть що вони погані, а ви добрі, правильні, чесні.

 15. Є там пару депутатів міської ради таких же слабих на голову як і вона” сам себе питаєш?

 16. Ви думаєте я і якийсь там Джек родичі тому що захищаєм цю сімю? Та просто нічього не доказано, відео з елементами монтажу на якому не має порушення, ні початку ні кінця, а також зняте на моб. телефон. Це смішно ребята. Довели, жінку, познущались, виклали в інтернет. Я не думаю що це нормально!!!

  • ти кажеш – Я не думаю що це нормально!!! Подивись скільки людей по других групах, однокласниках думають по іншому, деякі навіть просять назвати імена цих психів і де проживають щоб вчинити самосуд висновок думаю зробиш сам

    • Ці люди такі самі кончані долбоеби як ти, подивись відео ще раз і ще раз, мож за 10 разом зрозумієш що відео змонтоване це провокація, і кінчилось воно ніяк жінка в стані ефекту кричить бозна що. Чоловік хоть і матюкався зато відстоював свої і права жінки. Ти напевно так не зможеж. Тебе просто спинять і наїбуть на штраф який ти не порушав, ти тихенько заплатиш і поїдеш далі.

     • Я маю на увазі людей які хочуть вчинити самосуд, критикують і т. д.

     • Знов потекло з тебе лайно рікою і знову сам собі придумуєш хто що має на увазі висловивши ту чи іншу думку, зразу видно що логіка і аналітичний мислення в тебе далеко …якщо люди хочуть вчинити самосуд, значить ДУЖЕ зачепило сама поведінка цих хворих людей де НАРОДНИМ СПОСОБОМ ХОЧУТЬ ПОЯСНИТИ ЦЬОМУ БИДЛУ ЩО ТАК ПОВОДИТИСЯ НЕ МОЖНА !!! порушила, признайся а не шукаєш різні методи налякати погрожуючи крутими чи начальниками…нічого не спрацювало, тоді вона рідну матір згадала і сказалаза що поскаржиться їй на рідного сина, що принципово і правильно роботу свою робить, представляєш наскільки деградована свідомість і голова забита тільки гнилими думками порішати або наїхати

 17. За 300 доларів в нас в Луцьку можна відкрити всі категорії і навіть на катер в подарунок.

  • Ось подивись як одна жінка написала!!!За кого заступатись???нууу за кого????? Що когось б’ють чи примушують робити щось протиправне чи принизливе????Заступатись За цю “скажену “….я навіть жінкою її називати не хочу(хоча сама жінка)!!!!!! Я передивилась особисто відео разів три,та шокована!!! Шокована тим,що немає ніякої порядності,що немає ніякого страху,а ці мати слово через слово,а цей “колхозний акцент”,ці дзвінки “блАтні”……Купила вона права за 300$ ,то до чого це все???!!! Як це огидно все чути,оце невиховане і невивчене -хамство!!!! P.S “диванні заздрісні…” як ви пишете,це не про всіх☝Тому не потрібно так писати!Особисто цієї сім’ї не знаю і не чула,але дуже неприємно знати,що вони саме з нашої Волині(((

 18. Читач своiми коментарiями загадив все, щоб обговорення не так дурно пiшло. Вiдео треба закинути на всi ресурси, потрiбен резонанс. А взагалi, всi нашi проблеми вiд на самих, ми самi почали давати взятки, хабарi i т.д. А потiм думаэм, чому ми так погано живем??!!

 19. У коменти прийшли родичі тої рагулихи, яка на всю Україну прославилась, і на людей кидаються)) Не ганьбіться. І купіть своїй бабі заспокійливе, а краще права заберіть – вона неадекватна, їй за кермо категорично не можна сідати.

 20. Не рівняйтесь на Польщу, за світовими мірками “гуманності служб” вона займає далекі місця. Наприклад в США якщо зупинений предявляє будь яке посвідчення особи, все решту можна побачити в базах і ніхто людину не доводить до істерики. Стосовно населення
  – поляків вже давно більше ніж українців, лише за офіційною статистикою за минулий рік туди мігрувало 1 млн. українців, а за пів року 2016 вже більше півмільйона. В Україні перепис населення не проводився вже дуже давно “мертвиє души” більш привабливі для нашої влади – вони на виборах голосують як треба. Стосовно законності бізнесу – то в Україні майже весь бізнес так чи інакше не законний. Люди виживають хто як може. В нашому регіоні хтось їздить в Польщу, хтось йому продає цигарки, хтось міняє гроші, при тому всі ми однаково затуркані, невиспані, змучені… Ворог не хтось один із нас а влада яка створила Українцям таке середовище для ганебного існування. Тому не судіть і судимі не будете.

 21. Нічого не зрозуміло, почали за здоров”я і закінчили за упокой щей депутатів міської ради причепили….. до чого????

 22. прославились на всю Україну,перед тим треба було думати що говорити і як себе вести з поліцією

 23. Шановний “Читач” ти сам віриш у те, що ти пишеш? ))) (300 доларів за права виняток – тут не посперечаєшся)

 24. Пчёла ,не в вас в Луцьку можна права відкрити за 300$ ти в Любомлі живеш .,і твоїй дружині їх відкривав ще один герой нашого сьогодення ДОМАРЕЦЬКИЙ Володимир Степанович за 300 баксів

 25. Яка різниця, чи БУЛО порушення? Де вказано, що поліція НЕ МАЄ ПРАВА ЗУПИНИТИ АВТОМОБІЛЬ БЕЗ ПОРУШЕННЯ ВОДІЄМ ПДР? Мене зупиняли декілька разів без причини, навіть в трубку дув вперше за 8 років керування авто, і один раз по причині того, що став на зупинці( але попередили і відпустили). Суть в тому, якщо ти нічого не нарушив, пред’явив документи і поїхав. ВСЕ! І пох@й, що без причини. Я спокійний, бо не порушив і бумаги в порядку. А в цієї кози навіть ДОКУМЕНТІВ НЕМАЄ!!! Люди, я клав на “причину” чи “без причини”- нема документів, схема кришування на долоні- під кримінальну відповідальність обох! Моя думка…

 26. Це жахливо.як поводила себе жінка,людина яка, я так зрозумію працює в міськ раді є настільки без культурною це жах.Любомль славиться рішалами крішалами.ось так і живемо.кожен третій у кого трішки не дешеве авто не боїться не то що сідати,а залазити за кермо в нетверезому стані.бо вкогось кум сват брат і прикриє.можливо когось це навчить бачити перед собою людей ,а не себе всю такую.

 27. Люди про що мова, вона їздила 22 роки і її ніхто не зупиняв, а тут посмів якийсь Пашко… Це ще раз доводить те, що більшість людей, свідомо, звикли через гроші, зв*язки, кумівство та панібратство вирішувати всі свої проблеми. І змінювати свій спосіб існування “не хочуть ні за які гроші” Через своє надмірне нахабство стала зіркою “youtube”.

 28. Дуже цікава стаття!!! Шановні журналісти, та особи відповідальні за цю статтю!!! Чи знаєте Ви, що за не правдиві відомості, наступає кримінальна відповідальність. Шановні громадяни і всі особи хто дивиться коментарі до цієї статті, знову повертаються до нас часи «Януковича», хоча вони нікуди і не дівалися. Цікаво чи нардеп Ігор Гузь читав цю статтю. Нагадаю, що попередня стаття журналістів кордону мвідчила про те що не залишать всіх названих осіб не покараними, але певно хтось в редакцію все таки подзвонив, мабуть Ігор Філімонюк, так названий правопорушницею «рішала», адже вже сьогодні він «білий лебідь» і взагалі він тут ні до чого, так як і Юра, і Соколюк, виявився ніким, і взагалі це фейк. Шановні журналісти писати можна що завгодно, але те що побачили і почули з нас Ви вже не заберете. НАРОД, виходить що нам потрібно за цю справу братися самим, скільки нас будуть тримаии за так званих «лохів», ця справа повинна перейтиу вищі органи, ми всі маємо об’єднатися, і діяти проти таких правопорушників, і так званих рішала. Ми ледь зводимо кінці з кінцями а всі рішала і правопорушники по барах сидять, рішають, мають дачі, автомобілі. Шановний Ігоре Гузь доведіть що ви справедливі, доведіть всіх рішала названих до кінця , дорогу закрийте, тоді ми повіримо вам в те що ви за правду, за ДЕМОКРАТІЮ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, якщо у вас є в планах стати Президентом, а це в планах у Вас є, то покажіть нам, чи Вас точно підтримувати, або цією справою Ви закриєте і собі дорогу росту. Досить думати що ми такі дурні, і будемо терпіти. Ми доведемо цю справу до кінця от побачите, і всі «рішала» і правопорушники!!!!!!!
  P.S: ще добавлю якби це хтось з нас простого народу, проти нас вже б давно порушили кримінальну справу, а шановні журналісти роздули б статтю на цілу книгу. І ще вже не треба валити все на правопорушницю, і що вона нічого такого не казала. Заспокойтесь, якщо ви стараєтесь притупити справу, то ми не дамо, ми її роздуємо!——!!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*