Теревені: про дитячий майданчик у центрі Любомля забули? (ФОТО)

Ще зовсім недавно майданчик був окрасою Любомля.

Віднайти кошти на декілька банок фарби і кілька дощечок закликає міську владу Любомля Оксана Склянчук у дописі на своїй Facebook-сторінці.

“Ще нещодавно майданчик був окрасою нашого міста, а сьогодні спостерігаєм картину, як висловилось багато батьків “під носом у міськради”, а вони не бачать, — йдеться у дописі. — Без образ… ми вас вибирали і на вас покладаєм надії, розумієм, що не все зразу… Але допоки майданчик повністю ще не знищений, то, можливо, варто його підфарбувати і полагодити за декілька сотень гривень, чи може потім виділять десятки тисяч на новий.”.

На завершення дописувачка зазначила, що висловлює думку багатьох батьків Любомля.

28 Коментарів Теревені: про дитячий майданчик у центрі Любомля забули? (ФОТО)

 1. Поламали все, дошки повідривані,хочете,щоб майданчик щось вам прикрашав,то бережіть те,що для вас зроблено,а то ментальність споживачів у вас добре розвинена,прийдіть на толоку,як по селах люди ходять,полагодіть, приберіть для своїх дітей і буде краще і ще приємніше дивитись,коли своїми руками зроблено. Для вас зробили майданчик, бережіть і доглядайте за ним!

 2. І не соромно писати про такі дрібниці?Чи в Любомлі вже руки людям повідвалювалися? Фотографує дощечки,трісочки!!!!Прийшли з дітьми,полагодіть,прикрутіть того коника чи дощечку підніміть,і дітям приклад буде,і самому будеш приємно,що щось зробив корисне для міста і Своїх Дітей! Інакше ніколи не навчитеся цінувати зробленого для вас!Соромно має бути,а не претензії до влади.Дітки по селах он прибирають,а за вас хто має робити? Довели до такого стану,то поремонтуйте! Приємного відпочинку!

  • Пані Наталія,особисто мені не сором писати про майданчик,бо це зовсім не дрібницідля мене.Це улюблеме місце відпочинку не тільки моїх діток,а й багатьох інших.Багато звикли поза спинами тільки говорити,бояться оприлюднити свої прізвища.І не треба мене звинувачувати в тому,що я не робила. Я,особисто слідкую і за своїми дітками і за їхньою поведінкою на майданчику.а якщо потрібно буде,то піду і допоможу фарбувати!

 3. Це напевно пишуть ті люди які сидять при владі… хватає шо батькі ремонтують і купують все у школи і садочки,ще давайте будем майданчики ремонтувати і красити то нащо тоді влада і кошти які виділяються…..

  • Респект , напевно рома ющук сам писав,,а зарпз сидить і думає як кошти на стадіоні скосити

  • То не так ті люди що при владі пишуть, Як ті що їх кришують. Називаються Наталями й Галями замість Андріїв, Саш і т.д.

 4. Батьки будуть ремонтувати,а вони (тобто влада) будуть собі галочки ставити і грошики собі в кишеньки.Чи не так шановні?

 5. Ще можливо, що нищать спеціально,щоб Гузю пі…
  ти, але він то зробив для наших діток,а ви тільки обіцяєте.То хоч відремонтуйте.

 6. Що ви пишете люди??Вам зробили такий майданчик,а ви кажете,що влада в кармани гроші напихає???У вас є хоч ,якась совість?Деж воно не буде нищитися,як що так звані “діти”,яким по 15-16 років і вагою по 60 кг лізуть на дитячі качельки,то ясно,що вони їх не витримають!!!Якщо школярі старших класів палять вогонь в альтанках,то влада в цьому винна теж?Де діти ногами лізуть туди ,де потрібно сидіти,а батьки поруч стоять і мовчки курять?То ви б спочатку подивилися на себе шановні!!!І навчилися трішки виховувати своїх дітей і поважати труд інших,а на поливати брудом всіх!!!І до влади я не маю зовсім ніякого відношення!!!

 7. Нищать ті хто ввечері пиво там розпиває, а мами мають лагодити? Стидно!!! хай рада шось робить

 8. Нищать ті хто ввечері пиво там розпиває, а мами мають лагодити? Стидно!!! хай рада шось робить

 9. А нашим людям,що не дай,то вони знищать!!!Стадіон “Колос”,який зробили,то вже лишилося,одна назва,шо це стадіон!Дитячий майданчик зробили і те доламують!Стидно,а за,що вам стидно??Повинно бути стидно,перш за все,за себе!Як би трошки бережніше відносіилися до всього,то б може й наше місто було схоже на шось!А винити у всьому когось,а себе не бачити,це теж я рахую не правильно!!!

 10. Звичайно, все так. Майже. Але ситуація така, що це єдине місце для відпочинку дітей віком від 1 до 16 років і вагою понад 60 кг в нашому славному місті Любомль. ЄДИНЕ. Може їм розважатися на Фосії, на Пагорбі Слави? Їм усім і малим і трохи більше ким, треба облаштовано місце для спілкування.
  І ще. Скільки років тому був облаштований даний майданчик? (якщо я добре пам’ятаю, двоє виборів назад). Раз у скільки років він має ремонтуватись? У кого він стоїть на балансі?
  Рапортувати вміють всі, а от…

 11. Заспокойтесь люди добрі,найближчим часом все полагодим,така наша доля виправляти недоліки цих варварів які нищать наше з вами майно! Ми знали про дану проблему але перед ранньою пасхою і сніжною весною не встигали виправити ситуацію

 12. А Вам Оксана Склянчук дякуємо за зауваження ,Ви цей коментар написали публічно і відкрито ,у відмінності від інших особ які сидять на дивані і шукають негатив в нашій на сьогоднішній день владній роботі. Р.S.Роздягальню на стадіоні підпалили,сміття за містом викидують,майданчик понищили і т.д ,а винна ВЛАДА

 13. Наберіться терпіння :розпочато будівництво Міською владою штучного стадіону вартістю 6млн.,найближчим часом на площі побудуємо фонтан 1млн.(який стане окрасою міста),посадим декоративні дерева,лавочки в центрі,літом будем показувати кіно вечірні сеанси на стадіоні «Колос»,також в нас діє секції дзюдо,футболу,боксу,баскетболу,волейболу ,це про від 16 років і 60кг ваги молоді якій немає чим зайнятись……..

 14. із цих сум стадіон 6млн,фонтан 1млн.,дерева,лавочки ,огорожа і т.д ,10% тільки гроші громади ! Всі інші надходження це заслуга і робота теперішнього МЕРА і його команди,наберіться терпіння зачекайте не заважайте йому,допоможіть при можливості як що не фінансово то порадою!Щасти Вам

  • Це все звучить гарно, але не чесно. По-перше – не обманюйте про 10%, бо навіть було офіційно повідомлено про 4млн.+1млн.+1млн.(але навіщо так багато, важко зрозуміти), а по-друге – за які такі заслуги йому дають такі суми? Ну немає в нас сьогодні таких людей, які просто так розкидаються великими сумами і нічого з цього не мають. Розкрийте секрет успіху, будь-ласка.

  • О, а хиба знову скоро вибори??? Що ж так знову хвалимося грошима і тим, що ще не зроблено? І в чому МЕРська заслуга щодо парку і дитячого майданчика? Реконструкція парку розпочата далеко не при ньому, а ремонт мав би відбутися якраз таки при…

 15. А навіщо його ремонтувати? Краще дочекатись його знищення, а потім побудувати новий, за кілька мільйонів. Навіщо раз на кілька років ремонтувати стадіон, якщо можна дочекатися його знищення і …мільйони, мільйони, мільйони. Стандартні схеми.

 16. Особисто я ,Склянчук Оксана , владу ні в чому не виню,так як і раніше зауважувала,що елементарних правил культури бракує нашим людям. Сміття на фото не за містом.,а в його межах.Як зауважила Ася, батьки і так щорічно ремонтуюють школи і дитсадки,та прилеглі до них майданчики.Є і вина в тому,що на майданчику лазять далеко вже не “дітки дошкільного чи малого шкільного віку…,що батьки не дають зауважень щодо неправильної поведінки дітей.Скільки людей,стільки й думок…

 17. О, а хиба знову скоро вибори??? Що ж так знову хвалимося грошима і тим, що ще не зроблено? І в чому МЕРська заслуга щодо парку і дитячого майданчика? Реконструкція парку розпочата далеко не при ньому, а ремонт мав би відбутися якраз таки при…

 18. І ще.
  1. Колись на площі вже був фонтан і свого часу він був окрасою міста.
  2. Для нового стадіону, яким ви вже хвалитесь і якого ще нема, ви знесли залишки старезних “гойдалок для дорослих”, так званих лодочок. Вони були в жахливому стані, бо не ремонтувалися, певно, з минулого століття. Але й нових у нас не буде ніколи…
  3. Колись давно улюбленим місцем відпочинку молоді була алея від РДА і до круга. Але там було освітлення, а зараз там і пройтись ввечері страшнувато.
  4. Спортивні секції це добре, і багато дітей займаються там. Але дуже багато тих, хто хоче ввечері просто посидіти з друзями на вулиці , поговорити, посміятися чи послухати музику. Це заборонено чи це щось непристойне? Чи знову загнати всіх до барів?
  5. Як це – ми вам зробили, а ви поламали? Ха, так ви і для себе це зробили! І поламатись воно може і від “старості”, і від нещадної експлуатації трьох гойдалок всім дитячим населенням Любомля і не тільки… І така окраса дуже швидко стає руїною. Ну хіба що зовсім не пускати туди дітей…
  Цей список можна продовжувати довго. Але ніц з того. І нема на то ради.
  І починали ми просто з дитячого майданчика, без фонтану, огорожі і штучного газону… Тут не треба було піаритись…

 19. Тебе ні в чому непереконаєш щоб неробивши нівчому тобі недогодиш,ти хвора на голову людина ображена на весь світ,дискутувати з тобою недоречно марна трата часу

  • Опаньки, ми вже починаємо перейматися здоров’ям одне одного? Чудово, але недоречно, тут не лікарня.
   І чому мене треба переконувати? Що треба ремонтувати майданчик і бережно до нього відноситись? – треба. Не викидати сміття сусідам під забор? – це навіть не обговорюється. В чому ще?
   Шановний (на), краще слідкуйте за своїм здоров’ям.

   • І, перечитавши тут всі дописи… Шановний мій опоненте! Вітаю Вас! Ви перший почали тут гадити і зіпсували таку гарну бесіду! Видно, ви і в буденному житті так…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*