Середа, 26 лютого 2020

Теревені. На “Ягодині” майор ледве не переїхав людей, аби позачергово провезти жінку за кордон

На міжнародному пункті пропуску “Ягодин”  ставця інцидент між водіями, що чекали в коридорах на перетин кордону, та майором прикордонного загону, який з метою позачергово провезти через митний пост свою дружину, поїхав просто у натовп, котрий в свою чергу перегородив трасу “лівакові”.

У соцмережах активно обговорюють подію, що трапилась вчора, 11-го січня, на “Ягодині”. З’явилися навіть фото.

За словами очевидців, дружина майора прикордонного загону (який несе службу нині на пункті пропуску “Ягодин”) намагалася проїхати поза чергою. Роздратовані водії перегородили їй дорогу. Мовляв, чого це на BMW можна кордон перетинати одразу за хвилину, коли решта мігрантів стоїть годинами? Натомість жінка зателефонувала комусь. Припускають, що до свого чоловіка, аби той вийшов з поста (де, за одними свідченнями, він був начальником зміни, а за іншими – заступником начальника ВПС Рівне ) безпечно й швидко її супроводити.

Приблизно о 12 год, як розповідають любомльчани, до неї справді вийшов майор у формі, сів за кермо її авто й впевнено “на газах” поїхав у натовп людей, що не пропускав транспортний засіб.

XSETUZQi14o

KAHjJLoYGcM

Людей обурює те, що вся зміна й керівництво поста спокійно спостерігали за перевищенням чи то навіть зловживанням службових обов’язків їхнім співробітником.

Були в соцмережах й критиканти діяльності контрабандистів, через яких насамперед, на думку коментаторів дописів, діється таке беззаконня на митному посту. Себто, якби всі мігранти перетинали кордон на однакових умовах, а не поспішали реалізовувати нелегальний бізнес в Польщу, то зникли б “поблажливі зміни” прикордонників й корупційні схеми загалом. А отже таких шалених черг би не було і подібних ситуацій не виникало.

Снимокр  оч

25 Коментарів Теревені. На “Ягодині” майор ледве не переїхав людей, аби позачергово провезти жінку за кордон

 1. Таким майорам прикордонникам не місце на службі, в яких не має ні стида, ні совісті, де серед білого дня на на очах багатьох людей сісти за кермо приватного автомобіля і провести машину в митницю без черги

 2. Таких майорів треба частіше направляти в АТО на передову, там швидко ця дурна понтовська шулуха злетить

  • прикро тільки, що знову усе пройде безнаказано, як так, їхати прямо на людей

 3. Таня в тебе що мозги зовсім вислохи, не могла якось другим чином проїхати щоб ніхто не бачив

 4. ось вам явний приклад і доказ того хто робить той балаган перед таможньою…..таких тань в кожну зміну багато

 5. о ця таня дуже відома в наших краях, крутила світом вертіла нарешті своє взяла і зараз перша в рядках по просуванню контрабанди, то з ким чи з чим наші доблесні прикордонники борються, з бідним народом, який везе тих нещасних пару блоків, щоб прожити, а вони заколочують, ще й понтуються, прикро, що через таких митних мажорів немає порядку

 6. Якщо внутрішня безпека на свому місці і належно виконує свої обов”язки повинні розлідувати цей випадок

 7. зробіть її народний самосуд, не пускайте без черги і хай попробує постояти коли тільки один лівак їде а люди сутки стоять, а ще краще здайте на польку таможню як здають простих людей “доблесні” наші прикордонники

 8. Для таких мажорів накраще буде лікарство монтіорка в лобовуху. Хто знає де та сімейка живе?

 9. Во народ в нас ди…льний. Це один з найадекватніших майорів в ДПСУ. Якби всі такі ще були. До речі на Ягодині бабло він незаколочує як всі тут думають.Не та в нього посада, а гроші більш заробляє дружина. От він і поміг їй на свою голову, а якесь пад…о розмалювало так що поосто піпець. Ціково що б кожен з вас робив якби мав можливість провести дружину чи чоловіка без черги а ? Люди в нас такі самі хочуть заробити а комксь х….? Не судіть і не судимі будете.

  • Давайте всі скинемось по 10гривень бідному майору, на митниці контробандою не займаються тільки ліниві, сам бивший начальник митниці таке говорив в офіційному інтерв”ю.

 10. А балаган перед границею був і буде через таких як ми, тому що кожен хто має можливість дати— дасть. І не треба казати що я не такий всі тут на словах герої, а чоловік тепер служитиме десь далеко від сімї.

  • на сходи теж треба людей а основном майора.Вин присягав на вирнисть УКРАИНИ а небрати взятки и мурдувати людей яки йидуть закордон йим нехто не дозволяв.Ци гроши шо беруть пользи ним не пренесуть а можуть пренести проклятие треба над цим задуматись щоб небуло пизно ………..

 11. Вона скрізь їхала як дипломат.Відкрито, не скривала показувала свою крутизну.Завжди їздила без зупинок,перед таможнею зразу в браму, на нашій по автобусному, бігом відкривають її шлагбаум, біля валютки два паси, вона на третій зразу на міст.Є хорошо поговорка – “Бери від життя все , но не забувай що спереду стоїть каса”

 12. Знаю цю сімью як з хорошої сторони.Читаю, дивлюсь фото і ніяк не можу Вас зрозуміти.Для чого було робити цей кіпіш?Хіба не можно було якось другим чином провести жінку так щоб менше люди бачили, по тірах, по зустрічній смузі або просто почекати поки люди заспокояться чи буде запуск і порізбігаються по своїх машинах?

 13. Ще довго в Україні не буде толку і порядку, тому що в більшості українців хибний менталітет і викривлена свідомість.Не треба навіть далеко ходити, чому в сусідній Польщі митники, погранци не використовують так публічно своє службове становище у особистих справах як наші ?Повертався з України в Польщу луцький зять(Станіслав), який з самого початку працює на польський митниці в чорній сотні, заїхав на польських плац, черга була по євро пасі до самих камер, спокійно собі став в кінець черги .Тут ходять чорні у формі, прийшли до нього привітались за руку, пошуткували і пішли, він до самого кінця стояв в черзі, як було приємно на це дивитись .Другий випадок їде в Польщу наша митничка Калитючка, на польскому плацу зразу обїзжає всі паси і стає перша біля євро паса, іде до погранічніків проситись щоб пустили без черги, погранец вислухав і показує рукою в конец колєйки, та ще не заспокоїлась пішла з машини покликала другу митничку, підійшли двох просяться, всі люди наблюдають, польський погранічнік че раз показав рукою і сказав в конец колєйки, опустили голови і поїхали в конєц колєйки, думаю так і не зрозуміли чому польський погранічнік так з ними повівся, бо на нашій вони так як Таня їдуть скрізь без черги.І ще дивуються чого нас не хочуть брати в євросоюз, бо закони в нас діють тільки для простих людей, а для тих хабарників що при владі діє закон понятій і грошей .

 14. Эй ты псих смотри чтоб тебе эту монтировку не вставили в одно место, когда ты прийдешь к ним

 15. Куда країна докотилась з тією демократією,це анархія.Нічого йому за це не зроблять, максимум переведуть на другу таможню.Ловлять рибу в одному ставку , кидають у другий, нічого тим не зміниш.За таке треба дати 5років тюрми і конфіскувати все майно, другі би боялися.За Сталіна за таке поставили би до стенки і розстріляли без суда і слєдствія.

 16. Читаючи всі коментарі ще раз переконалась які страшні зараз люди.Накинулись як шакали.Впевнена що кожен з вас їде якщо є можливість без черги і мабуть не на екскурсію.Давайте будем справедливі докінця і заклюєм один одного.Хочете порядку?Тоді якого милого ви всі робите на кордоні? Ідіть працюйте.

  • прочитавши твій коментар складається таке враження що ти не в Україні живеш, а в Гондурасі, скинь розові окуляри і добре подивись на реалії життя, яка робота, про що ти говориш ? люди роками стоять на біржі і їх держава не може забеспечити роботою, тому змушені їздити в Польщу щоб вижити і яка зараз зарплата, хіба змозі прожити за ці копійки?За всіх не росписуйся багато людей в черзі стоїть і хочуть щоб був порядок

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*