Четвер, 7 червня 2018,09:21

Теревені. Екс-чиновник Любомльської міськради “вгрів” лавкою в бані колишнього прикордонника

1348485406-random8607-24_09_12

На вихідних у Любомльській міській бані двоє знатних чоловіків, не поділивши права на обслуговування, побилися.

За словами очевидців, прикордонник-пенсіонер прийшов попаритися в лазню. За душ 10 ривень заплатив, а от на “парну” вирішив не витрачати фінансів. Сказав, що він учасник бойових дій в АТО й йому мають надати послугу безкоштовно.

В той час колишній землевпорядник міськради, уже на підпитку, також перебував там. Йому надто не сподобався такий обман з боку відвідувача й він вирішив все гарно “пояснити” йому – лавкою по хребті.

Інформація зібрана з розповідей любомльчан, тож в подробицях може не абсолютно достовірно відтворювати подію.

 

Читайте також:

9 Коментарів Теревені. Екс-чиновник Любомльської міськради “вгрів” лавкою в бані колишнього прикордонника

  1. Цікаво, то,якщо ще цей екс підняв лавку-значить не зовсім був п’яний,бо як за кермо сідає,то вистачає сил тільки завести машину.

  2. а на скільки я знаю, то міська рада прийняла рішення про те,що учасники АТО Любомльщини мають безкоштовне право на послуги лазні.

  3. перекрутили усе з ніг на голову, пяний прикордонник пенсіонер заплатив 40 гривень, а землевпорядник прикинувшись учасником АТО всього 20. розгніваний пенсіонер викинув землеміра з парилки, за що потім і скурав від екс-землевпорядника дошкою, а не лавкою, і не по хребті, а по обличччю, оскільки було море крові, менти, крики і махання кулаками, усі відвідувачі заслужено присвоїли обом звання учасників бойових дій.
    Очевидець

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*