Пятниця, 12 квітня 2019,13:56

Теракт 11 вересня: більш ніж тисяча жертв дотепер не опізнані

11.09.2018 / Новини

За п’ять років вдалося визначити особи лише п’яти жертв. В результаті чотирьох терактів 11 вересня 2001 року загинули 2977 осіб.

У вівторок, 11 вересня, в США відбудуться пам’ятні заходи, пов’язані з 17-ми роковинами найбільших терористичних актів в історії людства. Про це повідомляє Кореспондент із посиланням на The New York Times.

11 вересня 2001 року 19 терористів з угруповання “Аль-Каїда” захопили в США чотири пасажирські авіалайнери. Два з них вони направили на вежі Всесвітнього торгового центру – найвищі на той момент будівлі в Нью-Йорку. Третій літак терористи направили на будівлю Пентагону у передмісті Вашингтона, четвертий також прямував в бік американської столиці, однак розбився недалеко від міста Шанксвілл в штаті Пенсільванія.

Усього в результаті чотирьох терактів загинули 2977 осіб.

Як пише Reuters, наразі останки 1111 жертв терактів досі не ідентифіковані.

“Ми вдячні, що ідентифікація триває, але є багато матеріалів, які можна було б використовувати в ході розслідування, якби влада міста не поводилася з нами так безцеремонно”, – заявила Даяна Хорнінг, син якої перебував в північній вежі Всесвітнього торгового центру, коли в будівлю врізався літак.

Як зазначає Reuters, за останні п’ять років фахівцям вдалося визначити особи лише п’яти жертв. Таким чином, на сьогоднішній день ідентифіковано 1642 загиблих, вказує агентство.

ФБР показало невідомі фото теракту 11 вересня

Лише недавно, через 17 років після терактів, відкрилася станція метро Cortlandt Street, яка була розташована під хмарочосами Всесвітнього торгового центру.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*