Світязянин встановлює особисті велорекорди (ФОТО)

28.03.2017 / Новини

24-річний світязянин Тарас Черняков подолав на велосипеді відстань у 147 км, здійснивши мандрівку від Світязя до міста Камінь-Каширський.

Маршрут подорожі, яка тривала майже 7 годин, починався в рідному селі, пролягав через міста Любомль, Ковель і закінчувався у Камені-Каширському, – пише “Район.Шацьк”.

Такі мандрівки Тарас реалізовує не вперше. Навесні 2014 року він, вчепивши на велосипед синьо-жовтий прапор, приїхав двоколісним транспортом у місто Брест Республіки Білорусь.

Тарас з українським прапором у Бресті

Тарас з українським прапором у Бресті
 Саме тоді, зі слів юнака, на півдні країни відбувалися сумнозвісні події, які закінчилися анексією Криму. Як свідомий громадянин своєї держави і патріот Тарас Черняков хотів продемонструвати всьому суспільству, що Україна – єдина. Юнака з синьо-жовтим прапором білоруси сприйняли неоднозначно. Одні засудили, другі попередили про небезпеку, треті висловили свою підтримку українцям.

Восени цього ж року була ще одна веломандрівка до Бреста. А третю свою подорож Тарас запланував дорогами Волині.

 -У п’ятницю, 24 березня, я виїхав зі Світязя о 6.00 ранку, дві години їхав до Любомля, стільки ж – до Ковеля, а от по дорозі до Каменя почалися проблеми. Дорога там не в кращому стані, і коли колеса мого велосипеда декілька разів потрапили в ямку, то на одній покришці з’явилася гуля, – Тарас починає розповідати про свою пригоду.

Добре, що мав з собою у рюкзаку ізоляційну стрічку – нею й перемотав пошкоджену покришку, щоб не вистрілила.

 Загалом же мандрівка пройшла спокійно. Їхав трасою, робив нетривалі зупинки, щоб відпочити і поїсти. Харчі, до речі, Тарас із собою не брав – це зайвий вантаж, купував чай і булочки у придорожніх магазинах.

До фізичного навантаження Тарас Черняков звик, тому якнайменше переживав за те, чи вистачить йому сил доїхати. Спортсмен, вчитель фізкультури Світязької школи, він влітку працює інструктором-екскурсоводом у туристичній фірмі «Світязь-active» і долає великі відстані не лише на велосипеді, а й на байдарці. Пригадує, подолавши 240 км до Бреста, він ще гуляв з друзями по місту і навіть ходив на дискотеку.

 З Каменя-Каширського до Світязя Тараса привезли на машині, бо пошкоджений велосипед уже був непридатний до їзди на велику відстань.

Світязянин хоче відремонтувати свій пошкоджений транспорт і вирушити чи до Львова, чи в омріяну подорож Польщею. Каже, має вже і закордонний паспорт, і картку малого прикордонного руху.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*