Судили мотоцикліста, якого у Любомлі піймали п’яним за кермом

11.05.2020 / Новини

Суддя Любомльського районного суду розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, якого зловили п’яним за кермом мотоцикла.

Про це йдеться у постанові суду.

Мотоцикліст 27 березня о 19:11 по вулиці Ярослава Мудрого в місті Любомль в порушення п.2.9.а. Правил дорожнього руху керував мотоциклом «Спарк» без номерного знаку, в стані алкогольного сп`яніння, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю доводиться його особистими поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколами про адміністративне правопорушення, адміністративне затримання, висновком медичного огляду, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, рапортами інспекторів Любомльського ВП ГУНП у Волинській області, відеозаписом події.

Суддя постановив визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною першою статті 130 Адміністративного кодексу та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Також він заплатить в дохід держави 384 гривень судового збору.

2 Коментарів Судили мотоцикліста, якого у Любомлі піймали п’яним за кермом

  1. Як водія Чері то оправдали бо карантин а бідолаху мотоцикла по всім законам чмошніки.

  2. Як водія Чері то оправдали бо карантин а бідолаху мотоцикла по всім законам чмошніки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*