Суд скасував та зняв арешти із затриманих на Любомльщині вантажівок із лісопродукцією

17.05.2020 / Новини

У зв’язку з відсутністю будь-яких порушень суд скасував та зняв арешти із затриманих поліцією вантажівок та лісопродукції.

13 травня на сайті ГУ НП у Волинській області з’явилася публікація про затримання трьох вантажівок із деревиною нібито сумнівного походження. Відтак лісівники інформують, що в результаті перевірок жодних порушень не виявили. Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

У деяких випадках суд виніс відмову про арешт, в інших – зняв арешт на лісопродукцію та автомобілі. Лісівникам невідомо, з якою метою проводилися безпідставні арешти, блокувалася робота лісогосподарських підприємств, на штрафмайданчиках затримувалися автомобілі з лісопродукцією, в результаті чого лісогосподарськими підприємства зазнали збитків.

Інформують щодо кожного окремого факту:

12 травня працівники Камінь-Каширської поліції затримали автомобіль ЗІЛ, завантажений лісоматеріалами круглими. Власником майна є ДП «СЛАП «Любешівагроліс». Наступного ж дня працівники поліції провели перевірку – жодних порушень у результаті не виявили. Автомобіль та деревину вже повернули лісогосподарському підприємству.

Щодо аналогічної ситуації у Ковелі. Транспортний засіб, завантажений деревиною дуба, був арештований з підозрою на невідповідність документів. 14 травня Ковельський міськрайонний суд виніс ухвалу про відмову в задоволенні клопотання слідчого про накладення арешту на вищевказану деревину та відповідно транспортний засіб (судова справа №159/1265/20).

Вантажний автомобіль ЗІЛ із причепом, водій якого перевозив лісопродукцію породи сосна в кількості 79 штук, був затриманий у м. Камені-Каширському та доставлений на арештмайданчик Ківерцівського райвідділу поліції. Деревина та автомобіль належить ДП «Камінь-Каширське ЛГ».15 травня відбудеться судове слухання у цій справі, про результати якого ми повідомимо.

Подібні ситуації раніше вже мали місце у Горохівському районі. Зокрема, 10 квітня 2020 року працівники поліції Горохівського ВП ГУ НП у Волинській області зупинили автомобіль із деревиною породи сосна та затримали на штрафмайданчику до з’ясування обставин. Мотивація – перевезення відбувалося без відповідних на це дозвільних документів. Проте 7 травня 2020 року Волинський апеляційний суд своїм рішенням постановив повернути автомобіль та вантаж у зв’язку з відсутністю будь-яких порушень (судова справа №155/469/20).

17 березня в місті Любомль працівники поліції Любомльського ВП ГУ НП у Волинській області затримали автомобіль, навантажений деревиною. Перевозилися лісоматеріали круглі породи сосна, заготовлені в результаті рубки ДП «Шацьке УДЛГ». Причина зупинки та арешту – підозра на сумнівне походження деревини. 14 квітня Любомльський районний суд з-під арешту звільнив автомобіль. А 28 квітня суд зняв арешт із лісопродукції (судова справа №163/822/20).

30 березня був затриманий автомобіль на території Замлинського лісництва ДП «Любомльське ЛГ». Підстава – підозри районного відділу поліції щодо невідповідності у документах. На авто наклали арешт. До справи залучили незалежних експертів, працівників СБУ, провели перевірку. За рішенням Апеляційного суду у Волинській області зняли арешт і з автомобіля, і з лісопродукції (судова справа №163/975/20).

Волинське ОУЛМГ та державні лісогосподарські підприємства особливо зацікавлені у виявлення будь-яких порушень та злочинів, пов’язаних із заготівлею та перевезенням деревини. Крім того, відкриті до співпраці з правоохоронними органами та громадськістю. Готові надати запитувану інформацію оперативно та у відповідні терміни.

Із відповідними судовими ухвалами можна ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*