Понеділок, 6 травня 2019,15:20

Стихійне сміттєзвалище у Пульмо хочуть терміново ліквідувати

06.06.2018 / Новини

Тривають роботи з впорядкування сміттєзвалищ на території Шацького району, але залишається низка ситуацій і питань, які представники районної гілки влади не можуть залишити осторонь.

Про це інформує  Шацька РДА на своїй сторінці у Facebook.

Цього тижня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Плейтух, заступник голови райдержадміністрації Володимир Бугайчук провели робочу нараду, на якій розглядалось питання про ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища в с. Пульмо, Шацького району.

З інформацією виступили голова Пульмівської сільської ради Руслан Кушнір та начальник КП “Будинкоуправління” Іван Коваль, які доповіли про ситуацію, яка виникла нині та внесли відповідні пропозиції.

Учасники наради прийшли до спільної точки зору, щоб вивезенням сміття займалось централізовано КП “Будинкоуправління”.

Перший заступник голови райдержадміністрації акцентував увагу на терміновій ліквідації стихійного сміттєзвалища у селі Пульмо, а також проведення у відповідність до Закону України “Про відходи” і норм земельного законодавства.

Віктор Павлович по даному питанню дав доручення Пульмівському сільському голові Руслану Кушніру укласти договір з КП “Будинкоуправління” для забезпечення вивозу сміття від населення на полігон ТПВ, а  Івану Ковалю провести розрахунок вартості вивозу сміття від населення с.Пульмо.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*