Середа, 19 лютого 2020

Студенти Шацького лісового коледжу та їхні наукові керівники отримали нагороди на міжнародній конференції

14.12.2016 / Новини

На базі Луцького національного технічного університету 3-го грудня відбулася VІІІ щорічна міжнародна науково-практична конференція молодих учених аспірантів, здобувачів і студентів.

Захід назвали «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки».

Традиційно участь у цій конференції взяли й студенти та викладачі Шацького лісового коледжу ім. В.Сулька, поїздці яких активно сприяв директор навчального закладу Ігор Жмурко.

Як розповідає учасниця конференції, викладач коледжу Наталія Панасюк, щороку викладачі та студенти беруть участь у цих заходах. Це допомагає студентам оцінити свої знання, порівняти себе зі студентами інших навчальних закладів, зокрема, й закордонних, оскільки у конференції брали участь студенти із Білорусі, Росії та Польщі.

Більш того, й свої наукові виступи спудеї читали то українською, то польською, російською чи білоруською мовами. І запитання доповідачеві присутні мали задавати тією мовою, якою робили доповідь.

Не залишилися без відзнак й шачани. Так, дипломом І ступеня у номінації «Прогресивний науковець» отримав Назар Чикалюк, студент ЛГ-34 групи коледжу, а диплом І ступеня за найкращу доповідь у напрямку досліджень «Управлінський облік і контроль через призму філософії конструктивізму» – Мирослава Саць, студентка БО-31 групи коледжу.

Науковим керівникам талановитих студентів – Наталії Панасюк та Анні Каліщук – були оголошені подяки за високий рівень підготовки учасників.

natasha

Віта Шепеля

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*