США готові допомогти енергетиці України

02.09.2019 / Новини

Вашингтон буде сприяти розвитку української енергетики за допомогою технологій, ресурсів і підтримки.

Міністр енергетики США Рік Перрі заявив, що Вашингтон готовий допомогти Україні досягти повного потенціалу в сфері енергетики. Про це він написав у Facebook, передає Корреспондент.

Перрі зазначив, що 1 вересня супроводжував віце-президента Майка Пенса на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві.

“Для України енергетична безпека – це національна безпека”, – зазначив міністр.

Він вважає підписання США, Польщею та Україною меморандуму про тристоронню співпрацю в сфері енергетики “надзвичайною перемогою”.

“Меморандум про співпрацю США, Польщі та України закінчився перемогою для енергетичної та економічної і національної безпеки всіх трьох країн”, – наголосив Перрі.

Також він назвав продуктивною зустріч із секретарем РНБО України Олександром Данилюком і новопризначеним міністром енергетики України Олексієм Оржелем.

“США готові допомогти Україні досягти її повного потенціалу в сфері енергетики з допомогою американських технологій, ресурсів і підтримки”, – заявив за підсумками бесіди американський міністр.

Нагадаємо, 31 серпня Україна, Польща і Сполучені Штати підписали меморандум про тристоронню співпрацю в сфері енергетики.

Однією з тем документа стало налагодження поставок американського газу в Україну через Польщу. Представник Польщі з питань енергетики Петро Наїмський заявив, що Варшава зможе наростити поставки американського газу в Україну до шести мільярдів кубометрів вже з 2021 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*