Понеділок, 19 лютого 2018,19:24

Спортсмени зі Столинських Смолярів – найкращі

25.08.2016 / Новини
_DSC0968

Після святкових урочистостей з нагоди 25-ї річниці з Дня Незалежності України на міському стадіоні “Колос” відбулись спортивні змагання.

У середу, 24-го серпня, у Любомлі на міському стадіоні “Колос” відбулись спортивні змагання з міні-футболу, армреслінгу, підніманні гир та метанні колоди.

Спортивна програма розпочалась турніром з міні-футболу серед вихованців Любомльської дитячо-юнацької спортивної школи. Участь в ньому взяли команди міста Любомль, смт Головне та села Полапи. У загальному результаті перше місце посіла команда з Любомля, друге і третє місця посіли відповідно головненці і полапці. Загальний настрій у хлопчаків був піднесений, адже при нагородженні грамоти і медалі отримали усі учасники турніру.

Після цього чоловіки змагалися в армреслінгу, підніманні двох 24-кілограмових гир і метанні 20-кілограмової колоди.

У метанні колоди третє місце посів Микола Сушик з смт Головне, друге – Віталій Смолярчук зі Столинських Смолярів, а переможцем з результатом 6,60 м став Роман Домаль (Радехівська сільрада).

Тридцять разів підняв гирі Олександр Самойліч із Гущі, і цього було достатньо для третього місця. Срібним призером став Андрій Валюх із села Бірки (44 рази), а а лаври переможця отримав Михайло Горінь зі Столинських Смолярів  – 55 разів.

Найбільший інтерес викликала боротьба на руках – армреслінг, де учасники змагалися за змішаною системою: «двічі програв — вибув». У підсумку третім став Віктор Лукашков зі Столинських Смолярів, другим — Артем Хомич з Головна, а найсильнішим виявився любомльчанин Іван Солом’янюк.

Таким чином, у загальнокомандному заліку третє місце посіла команда з Головна, другу — команда Бірківської сільради, а звання переможця здобули спортсмени Столино-Смолярської сільської ради. Урочисте нагородження переможців і призерів провели голова райдержадміністрації Микола Пархомук та завідувач сектором молоді та спорту Руслан Гіль. Усі переможці отримали грамоти та медалі від райдержадімністрації та районної ради.

_DSC0835 _DSC0836 _DSC0842 _DSC0850 _DSC0872 _DSC0896 _DSC0926 _DSC0914_DSC0942 _DSC0961