Середа, 13 березня 2019,22:53

Школярам Любомльського та Шацького районів розповіли про важливість збереження лісів (ФОТО)

27.03.2018 / Новини

Всеукраїнська акція Держлісагентства “Майбутнє лісу у твоїх руках” вже крокує Волинню.

Офіційний старт лісівничим заходам дав особисто начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко під час зустрічі з молодими науковцями краю, – інформує сайт ВОУЛМГ.

У Міжнародний день лісів у конференц-залі ВОУЛМГ Лісовий молодіжний центр спільно з Науковою радою управління провели науково-практичну конференцію за участі студентів СНУ імені Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька, провідних спеціалістів ВОУЛМГ, головних лісничих державних лісогосподарських підприємств. Її учасники взяли участь у радіопрограмі з нагоди Міжнародного дня лісів.

Упродовж року проводять уроки знань, лекції, профорієнтаційні заходи з молоддю, учнями та дошкільнятами лісівники ДП “Любомльське ЛГ”.

У Міжнародний день лісів вони зустрічалися зі своїми підшефними – членами шкільного лісництва, що діє на базі Куснищанської ЗОШ, та учнями Головненської школи. Про найпопулярнішу і наймасовішу загальнодержавну акцію  дітям розповідали інженер лісових культур Іван Каліщук, лісничий Чорноплеського лісництва Василь Кондратюк, лісничий Головненського лісництва Сергій Бліндарук.

Працівники державної лісової охорони ДП “Любомльське ЛГ” розповідали присутнім про важливість лісовідновлення, лісорозведення, шанобливе та відповідальне ставлення кожного до лісу і його мешканців, як правильно поводитись у лісі у період тиші.

Державна лісова охорона ДП “Шацьке УДЛГ” у школах району провела бесіди на тему “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Говорили не лише про роль лісу в житті людини, а й важливість його охорони, збереження та примноження.

Лісівничі зустрічі з учнями 7-10 класів зокрема відбулися в НВК “Загальноосвітня школа І-Ш ст. –дитячий садок” с. Мельники та ЗОШ ІІІ ст. смт Шацьк, де діють учнівські лісництва, також ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща і ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань.

А учні Шацького шкільного лісництва встигли того дня ще й підгодувати птахів, які прилетіли з теплих країв та не можуть роздобути собі їжу, оскільки все вкрите снігом.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*