Школяр, брат якого воює в АТО, змушений єдиний сидіти за старою партою

14.09.2018 / Новини

На Волині, у матері, яка виховує 5 дітей, один з яких вже 3 роки на передовій, захищає Україну, вимагали гроші на шкільну парту для молодшого сина. Тепер він змушений вчитись за старою, непридатною для навчання партою, повідомляє «Перший».

«Перед початком навчального року в Загальноосвітній школі І-ІІ ступеня села Рудка-Козинська Рожищенської районної ради Волинської області, класний керівник Плоцидим Марія Іванівна подзвонила до пані Стащук Олени і просила 300 гривень на нові парти для класу, де навчається її син Станіслав», – пише чоловік.

Мати відповіла їй, що не в змозі дати грошей, оскільки сама вона тільки після операції, та лікувала свого старшого сина Владислава, який зараз перебуває на Сході України.

Та не зважаючи на це, ні класний керівник, ні директор закладу Остапчук Лариса Миколаївна не зрозуміли становище матері.

Тому син багатодітної матері залишився на сьогоднішній день сидіти за непридатною для навчання партою. Він такий єдиний у своєму класі, бо усі інші сидять за новенькими партами.

«Давайте всі разом допоможемо купити найкращу парту для хлопця, аби хоч якось віддячити матері, яка виховала сина Владислава, котрий вже 3 роки захищає нас на Сході України», – пише Воло димир Бут-Гусаїм.

РЕКВІЗИТИ: 5168 7422 1105 8023 ПриватБанк, Володимир Бут-Гусаїм, деталі за телефоном: 0666692557

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*