Четвер, 29 березня 2018,02:48

Школи Любомльського та Шацького районів не впоралися з оптимізацією шкіл

22.08.2016 / Новини

Понад 1800 учнів навчатимуться в новостворених опорних школах, водночас десятки шкіл у селах області закрили або реорганізували.

Про це під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації заявила  начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації  Людмила Плахотна, пише Інформаційне агентство Волинські новини.

За її словами, станом на сьогодні рішенням органів місцевого самоврядування реорганізували 51 школу.

Натомість, не спрацювали у питаннях оптимізації мережі шкіл органи місцевої влади в Іваничівському, Любешівському, Любомльському, Ратнівському районах.

Значно менше від потреби оптимізували у Старовижівському, Ковельському, Локачинському, Маневицькому та Шацькому районах.

 

1 Коментар Школи Любомльського та Шацького районів не впоралися з оптимізацією шкіл

  1. Не знаю ,яку ціль має реформатор шкільної освіти , особливо сільської. Але він піде далеко і відхватить багато . За царя дітей вчили при церквах, при комуністах – в школах, при Україні самостійній в школах почали, а тепер закривають їх або вчителі мають ходити додому. Таке враження , що в подальшому вирішили сільських дітей лишити радості спілкування в стінах щколи . Хай краще вдома між кастрюлями і банками після молока та часом неадекватними батьками набираються розуму ,бо в школі його не навчать.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*