Що відомо про новопризначеного любомльського суддю

06.08.2020 / Новини

Президент України Володимир Зеленський призначив суддею Любомльського районного суду Волинської області Сергія Шеремету.

Як свідчить декларація, яку подав кандидат на посаду Сергій Шеремета 7 липня, новопризначений суддя зареєстрований в селі Ситовичі Ковельського району, а проживає у Ковелі, – пише Район Любомль.

Декларант має у власності три земельні ділянки у селах Колодяжне Ковельського району (15 сотих), Ружин Турійського району (один гектар), Тур Ратнівського району (1,14 гектара). Має право користування житловим будинком у Ситовичах площею 43,5 квадратних метрів та у спільній власності перебуває квартира в місті Умань площею 48,5 квадратних метрів.

Із об’єктів незавершеного будівництва вказав будинок у Колодяжному (124,4 квадратних метрів) та господарську споруду (171,8 квадратних метрів) у цьому ж населеному пункті.

Сергій Шеремета є власником автомобіля «Daewoo Lanos» 2005 року випуску.

За минулий рік декларант отримав 477 тисяч гривень доходів від зайняття підприємницькою діяльністю, дружина отримала 154,4 тисячі гривень від зайняття незалежною професійною діяльністю. 50 гривень вказані як проценти.

Готівкою подружжя зберігає 10 тисяч американських доларів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*