Вівторок, 28 січня 2020

Шацьку школу активно ремонтують до нового навчального року (фото)

21.08.2016 / Новини

У Шацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на повну тривають ремонтні роботи.

Про це пише “Район.Шацьк”.

До 1 вересня лишилося менше двох тижнів, тому будівельники підрядної фірми, які оновлюють внутрішній вигляд навчального закладу і шкільне подвір’я, мусять зробити заплановане швидко і якісно.

Наразі вони вже пофарбували стіни шкільних коридорів, вставили нові пластикові двері в кабінетах, на часі – ремонт стелі і підлоги.

Довкола школи і на внутрішньому подвір’ї (там, де раніше стояли тренажери) покладено бруківку. Доріжки шкільного стадіону встеляють спеціальним дрібним відсівом.

Нагадаємо, роботи з реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів селища міського типу Шацьк триватимуть протягом 2016-2017 років.

Про це повідомив начальник відділу освіти та молоді Шацької районної держадміністрації Анатолій Пех.

Зі слів посадовця, з Державного фонду регіонального розвитку цього року профінансують роботи з будівництва приміщення початкових класів та облаштування території школи на суму 20 мільйонів 79 тисяч гривень.

500 тисяч гривень надійдуть на будівництво навчального закладу з бюджету Шацької селищної ради, 1 мільйон 731 тисяча гривень – з бюджету обласної державної адміністрації.

Наступного року на реконструкцію навчального закладу з фонду регіонального розвитку буде виділено 2 мільйони 541 тисяча гривень, з селищного бюджету – 282 тисячі 370 гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*