Пятниця, 26 квітня 2019,09:06

Шацька ОТГ- серед найкращих громад з освоєння коштів

22.10.2018 / Новини

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко провів оперативну нараду щодо використання окремих цільових трансферів з державного бюджету у 2018 році. Селектор відбувся 19-го жовтня.

Відтак, голови окремих об`єднаних територіальних громад проінформували керівника найвищої виконавчої гілки влади в області про стан використання субвенції з держбюджету на формування інфраструктури ОТГ, – повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Відтак, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Микола Томчук повідомив, що відповідно до розпорядження Кабінету міністрів для 40 волинських ОТГ передбачено на 2018 рік 106 млн 422 тис. грн інфраструктурної субвенції.

«На сьогодні в область надійшло 82,5 мільйона гривень, це 77 відсотків від передбаченої суми. Касові видатки становлять 40 мільйонів 58 тисяч гривень. Слід зауважити, що відсоток виконання робіт минулого року був значно менший», – зауважив управлінець.

Тож за словами Миколи Івановича, всі кошти будуть освоєні вчасно та в повному обсязі. Управління здійснює щотижневий моніторинг та працює з головами ОТГ та виконавцями. Найвищий відсоток освоєння досягає 100% та належить чотирьом ОТГ: Смолигівській, Шацькій, Люблинецькій та Велецькій. 18 ОТГ мають відсоток проплати від 50 до 80%. 8 ОТГ мають відсоток використання субвенції від 30 до 50%. Менше 30% мають лише 3 ОТГ. Не сплатили жодної гривні – 7 ОТГ.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*