Неділя, 8 грудня 2019

Шацькі служби екстреного реагування та школярі долучилися до міжнародного флешмобу

09.10.2019 / Без категорії

Поліцейські, рятувальники, медики Шацького району долучилися до міжнародного флешмобу.

Під час освітньої кампанії «Безпечний пішохід», що проходила в Шацькій гімназії, відбувся флешмоб – Tetrischallenge (від назви популярної гри «Тетріс»). Його нещодавно запустили поліціянти Женеви (Швейцарія), а сьогодні він став дуже популярним у цілому світі і в Україні зокрема.

Служби екстреного реагування Шацького району долучилися до флешмобу, розклавши на землі речі зі службового транспорту (форму, інвентар) у вигляді ігрових наборів, аби продемонструвати, що їм потрібно для повсякденної роботи, – передає Район.Шацьк.

Самі працівники лягли поряд і зробили фото з висоти пташиного польоту. Акція має за мету привернути увагу до того, наскільки важливими є якісна комплектація і сучасне обладнання для служб екстреного реагування. Адже від цього залежить швидкість і якість надання допомоги й порятунок життя.

В Шацьку до флешмобу долучилися не лише поліціянти, рятувальники і медики, а й школярі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*


Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 38823 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/kordonua/data/www/kordon.in.ua/wp-content/advanced-cache.php on line 956

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0