Субота, 6 червня 2020

Шацька ОТГ надала згоду на приєднання трьох сільських рад

24.08.2019 / Новини

20 серпня у Шацька селищна рада відбулося засідання сесії, під час якої розглядалося питання приєднання сільських рад.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Участь у сесії Шацької ОТГ узяла радник з децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан.

Під час сесії йшлося про добровільне приєднання територіальних громад Піщанської, Ростанської, Пулемецької сільських рад Шацького району до Шацької ОТГ. Зокрема, йшлося про приєднання сіл Піща, Затишшя, Кам’янка, Острів’я Піщанської сільської ради, Пулемець Пулемецької сільської ради, Ростань, Перешпа, Хрипськ, Красний бір Ростанської сільської ради.

Такому рішенню передували ініціювання пропозицій про приєднання, їхній розгляд та відповідні сесії. Радники Волинського ЦРМС здійснили велику роботу щодо обговорення щодо приєднання у селах, які згідно з перспективним планом належать до Шацької ОТГ.

Радник із децентралізації Оксана Урбан наголосила, що беззаперечним плюсом такого приєднання стане збільшення інфраструктурної субвенції, яка зросте у наступному році після приєднання.

«Для вас це – плюс», – зауважила радник.

Під час обговорення депутатів Шацької сільської ради цікавили різноманітні фінансові показники.

У підсумку депутати ствердно проголосували за приєднання. Радник ЦРМС закликала активізувати роботу, аби утворити спільну робочу групу із сільськими радами, які приєднуються, щоб оперативно отримати позитивний висновок Волинської ОДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*