Четвер, 18 липня 2019

Ще одна країна вирішила піти проти “Північного потоку-2”

07.02.2019 / Новини

Франція не хоче збільшувати залежність від Росії. країна вирішила підтримати зміну законодавства ЄС, яка ускладнить будівництво газопроводу “Північний потік-2”.

Париж планує підтримати перегляд так званої газової директиви під час голосування в ЄС 8 лютого, пише Süddeutsche Zeitung з посиланням на французькі урядові кола,  передає 24 канал.

Єврокомісія прагне отримати узгоджений набір енергетичних правил ЄС, які застосовуватимуться до морських трубопроводів. Таки чином це відбувається із наземними трубопроводами.

Ми не хочемо збільшувати нашу залежність від Росії і тим самим шкодити інтересам країн ЄС, таких як Польща і Словаччина,– цитує видання слова джерел.

Так, Брюссель перевірятиме відповідність трубопроводу до законодавства ЄС. Окрім того, комісія визначатиме ймовірний ризик негативного впливу на внутрішній газовий ринок та безпеку постачання або конкуренції.

“Дотепер німці вважали Нідерланди, Бельгію, Австрію, Грецію та Кіпр своїми союзниками. Але цього недостатньо. Без Парижа федеральному уряду буде важко проголосувати так, щоб забезпечити його волю”, – пишуть автори матеріалу.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*