Четвер, 20 червня 2019

Савченко – у топ-10 найбагатших голів ОДА

11.01.2019 / Новини

Очільник Волинської ОДА Олександр Савченко – новачок у лавах керівників українських областей. Савченко офіційно не володіє ні корпоративними права, ні приватними фірмами.

Проте він увійшов у десятку найбагатших губернаторів України, – пише Главком.

Ще нещодавно він був першим заступником голови Київщини Олександра Горгана, а до того працював у міністерстві внутрішніх справ та “Нафтогазі”.

Попри роботу у державних структурах, згідно з декларацією, чиновник накопичив 16 млн грн.

Торік Савченко заробив 1,3 млн грн. Доходи чиновника принесли продаж рухомого майна, проценти від банківських вкладів, заробітна плата та пенсія.

Савченко та його сім’я також володіють 3,4 га землі, 1033 кв. м нерухомості та трьома автівками Toyota Land Cruiser 200, Mersedes-Benz GL 350, Akura Mdx.

П’ять квартир, два маєтки, один з яких ще будується, 6 земельних ділянок, два елітних авто, 70 тисяч євро готівки, півмільйона доларів і більше мільйона гривень, а ще три швейцарських дорогих годинники і невідомо скільки дорогоцінних металів та ювелірних прикрас – ось такий перелік задекларованої власності Савченка. Проте звідки вона у нього і як в Україні заробити такі статки – голова Волинської ОДА розповісти відмовився.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*