Субота, 16 лютого 2019,10:55

Рятувальники знайшли низку порушень у школах та дитсадках Любомльщини (ФОТО)

16.05.2018 / Новини

У вівторок, 15-го травня співробітники Любомльського Управління ДСНС України у Волинській області провели 7 позапланових перевірок закладів з масовим перебуванням людей.

Усі перевірені об’єкти – загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади сіл Рівне, Забужжя, Гуща, Столинські Смоляри та Гороховище.

У всіх загальноосвітніх школах та дитсадках населених пунктів дерев’яні конструкції горищ не оброблені вогнетривким розчином.

У школах та дошкільних закладах сіл Столинські Смоляри, Рівне, Гуща, Забужжя, Гороховище не проведено заміри опору електромережі. У загальноосвітніх школах с. Столинські Смоляри та Гороховище відсутній блискавкозахист на декількох корпусах закладу.

На всіх об’єктах відсутня автоматична пожежна сигналізація. За результатами перевірок 7 посадових осіб притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

Рятувальники неодноразово нагадують керівникам закладів на відповідальність і важливість дотриманння належного протипожежного стану об’єктів та усунення порушень.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*