Пятниця, 15 лютого 2019,15:27

Рятувальники та лісівники Любомльщини навчали відпочивальників пожежній безпеці (ФОТО)

11.06.2018 / Новини

У понеділок, 11-го червня, працівники Любомльського райвідділу УДСНС спільно з представниками ДП “Прибузьке лісове господарство” провели інформаційний рейд в рекреаційних зонах району задля попередження пожеж в лісових масивах.

Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи рятувальники роздали громадянам застережні листівки та поцікавилися, що вони знають про правила безпечного відпочинку на природі. Адже навіть найменша іскра здатна знищити значні площі лісових насаджень.

Необережне поводження з вогнем, залишені без догляду багаття, випалювання сухої рослинності та сміття, кинутий недопалок чи сірник у пожежонебезпечний період стають чинниками, які вмить можуть призвести до катастрофи.

Учасники рейдів нагадали відпочивальникам, що для відпочинку краще обирати спеціально облаштовані рекреаційні зони та суворо дотримуватись правил розкладання багать, наголосили на тому, що по закінченню відпочинку багаття необхідно загасити і обов’язково перевірити, що воно згасло.

Для гасіння можна скористатися усіма підручними засобами (вода, якщо залишилась, пісок, земля, гілки дерев з густим листям).

Подорожуючи автомобілем, не слід кидати недопалки та сірники на узбіччя доріг, які межують із лісовими насадженнями. Діти повинні бути завжди під наглядом дорослих, адже дитячі пустощі з вогнем — одна із розповсюджених причини виникнення пожеж.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*