Пятниця, 15 лютого 2019,18:16

Рятувальники привезли повчальну виставу у табори “Чайка” та “Супутник” (ФОТО)

29.06.2018 / Новини

Співробітники 11-ої Державної пожежно-рятувальної частини селища Шацьк разом із працівниками виставки-музею служби цивільного захисту провели навчання підростаючого покоління правил безпеки життєдіяльності у дитячих оздоровчих таборах “Чайка” та “Супутник” у Шацькому районі.

Фахівці виставки-музею представили дітям і персоналу таборів пересувну експозицію з питань безпеки життєдіяльності – інформує сайт управління ДСНС України у Волинській області.

У цікавій інтерактивній формі співробітники ДСНС інформували підростаюче покоління про важливість дотримання вимог безпеки у повсякденному житті та на відпочинку. Обговорили алгоритм дій на випадок виявлення боєприпасів, торкнулися проблематики протипожежних дій і заходів в екосистемах, нагадали про вимоги безпечної поведінки на воді.

Діти могли детально розглянути експозицію виставки, що була розгорнута у залі та просто неба, детальніше довідатися про цікаві та інформативні відомості з основ безпечного життя.

Крім того, на майданчику “Територія безпеки” рятувальники продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки та спорядження. Усі охочі могли спробувати власні сили у подоланні імітованого вогню та приміряти елементи бойового одягу та спорядження.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*