Четвер, 12 грудня 2019

Росія готується до повномасштабної війни проти України, – помічник голови Офісу президента

13.08.2019 / Новини

Помічник голови Офісу президента Іван Апаршин вважає, що російські війська біля кордонів України готуються до проведення повітряної і наземної операцій.

Помічник голови Офісу президента Іван Апаршин повідомив, що Росія готується до повномасштабного вторгнення в Україну. Про це він сказав в коментарі Донбас.Реалії.

На його думку, збройні сили Російської Федерації готують авіаудар по території України із застосуванням засобів радіоелектронної боротьби.

“Я впевнений на 100%, що першим етапом буде проведення повномасштабної повітряної операції. Брати участь буде не тільки авіація, але також ракетні війська і артилерія, засоби радіоелектронної боротьби. Агресори від цього не відмовилися”, – повідомив Апаршин.

На його думку, сухопутні війська РФ також готуються до проведення наземної операції.

“Сьогодні вони відмовляються від бригадної системи управління і переходять на дивізійну систему. Раніше вони відмовилися від оперативних командувань і знову перейшли на військові округи. Були створені два оперативно-стратегічних напрямки. Все це говорить про те, що угруповання військ готується до війни”, – заявив експерт.

Апаршин підкреслив, що українцям необхідно відкрито говорити про підготовлюваний російське вторгнення і готуватися до нього.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*