Рішення про відкриття кордонів у Польщі оголосять ще цього тижня

09.06.2020 / Новини

Міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Маріуш Камінський повідомив, що до найближчого четверга, 11 червня, коли в Польщі відзначатиметься Свято Тіла і Крові Христових, ухвалять рішення щодо відкриття польських кордонів.

Камінський зазначив, що має зустрітися з головним санітарним інспектором Польщі, який протягом вихідних робив аналіз епідеміологічної ситуації в інших країнах світу. Про це пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Польське радіо.

Після цього, спираючись на отримані дані, буде ухвалене та оприлюднене рішення щодо відкриття кордонів. Чи стосуватиметься це всіх країн, з якими межує Польща, чи лише країн-членів ЄС, міністр не уточнив.

На сьогодні майже точно відомо, що відновити повністю повинні прикордонний рух між Литвою та Польщею. Відтак вже під час так званого довгого вікенду (11-14 червня) з Польщі можна буде вільно поїхати до Прибалтики і повернутися назад.

Відкриття кордону з Литвою означатиме, що без обмежень (без відбуття карантину) з Польщі можна буде подорожувати не тільки до цієї країни, а також і в Латвію та Естонію. Відповідно так само без обмежень можна буде їхати в Польщу з прибалтійських держав.

Усе через те, що раніше Литва, Латвія та Естонія відкрили спільні кордони, а тепер Польща приєднається до їхньої компанії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*