Неділя, 18 серпня 2019

Любомльська ОТГ планує поліпшити співпрацю з майбутніми інвесторами (ФОТО)

11.10.2018 / Новини

Радники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк і Олена Кузьмич мали змогу ознайомитися із інвестиційними ділянками Любомльська міська об’єднана територіальна громада.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України.

Голова Любомльської об’єднаної територіальної громади Роман Ющук показав радникам кілька ділянок, які можуть зацікавити інвестора та розповів про потенційний розвиток ОТГ у майбутньому.

“Для того, щоб допомогти громадам поліпшити співпрацю із майбутніми інвесторами, ми плануємо випуск каталога із інвестиційними пропозиціями волинських об’єданих територіальних громад. Ми зрозуміли, що робити такий інвестиційний паспорт для кожної громади, – це неоптимальний шлях. Адже, інвестор, якщо він звернеться у спеціалізовану установу чи в ОДА, хоче отримати максимально стислу інформацію із описом земельних діяльнок. Тому він не буде читати розлогі описи про історію громади, природу та інше. Цю довідкову інформацію у інформаційну епоху можна знайти у разі потреби на сайтах громад, ОДА, геопорталі Міністерства регіонального розвитку. Час змінюється, змінюються і формати подачі інформації”, – зауважив радник з регіонального розвитку Волинського ЦРМС Петро Гоцалюк.

Також радники відвідали підприємство “Л-транс”, яке займається перевантаженням із вагонів на вузькій колії на широку і навпаки.

Нагадаємо, у Любомльській міській об’єднаній територіальній громаді відбулося друге засідання стратегічного комітету, яка опікується розробкою і подальшим затвердженням стратегії розвитку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*