Пятниця, 26 квітня 2019,03:42

Призначено керівників Любомльської районної бібліотеки і музею

24.12.2017 / Новини

На сесії Любомльської райради депутати з-поміж інших питань розглядали й кадрові, що стосувалися призначень на посади директорів комунальних установ: централізованої системи публічно-шкільних бібліотек та краєзнавчого музею.

Нагадаємо, попередньо на заміщення цих посад були проведені конкурси, в яких взяли участь по одному кандидату.

Отож, централізовану систему публічно-шкільних бібліотек й депутати надалі довірили очолювати Світлані Овдієвич. Свою кар’єру вона розпочала в 1972 році на посаді директора Вишнівківського будинку культури.

З 1974 року стала працювати на посаді завідувача читальним залом районної бібліотеки. З 1975 року — на посаді завідувача абонементом районної бібліотеки, в 1980 році — заступник директора по роботі з дітьми. В 1981 році закінчила Київський інститут культури за спеціальністю бібліотекар-бібліограф. Нинішню посаду обіймає з 1984 року. У цьому році напередодні професійного свята за досягнення у роботі удостоєна державної нагороди «Заслужений працівник культури України».

Керівником у Любомльського краєзнавчого музею призначено Юрія Фініковського.

Вищу освіту він здобув у 2012 році, закінчивши історичний факультет Волинського національного університету імені Лесі Українки. Трудовий шлях розпочав у листопаді цього ж року з посади кореспондента Любомльської районної газети «Наше життя». З червня 2013 року й донині — старший науковий співробітник музею. В 2016 році вступив до аспірантури на кафедру історії імені М. Ковальського НУ «Острозька академія». У 2015 році був обраний депутатом Любомльської райради, з листопада 2017 року — депутат Рівненської ОТГ.

З обома керівниками укладено контракти терміном 5 років.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*