Четвер, 18 липня 2019

Прип’ять: школярам розповіли про небезпеку в Інтернеті (ФОТО)

07.02.2019 / Новини

5-го лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

У ЗОШ I-III ст. с. Прип’ять були проведені уроки, виховні години з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, – йдеться на Facebook-сторінці навчального закладу.

Учні брали участь у Всеукраїнському конкурсі “Безпечний Інтернет”, головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті.
Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Із 33-х учасників отримали:

  • Диплом І ступеня – 14
  • Диплом ІІ ступеня – 4
  • Диплом ІІІ ступеня – 2
  • Сертифікати – 13

Про важливість навичок безпечної роботи у всесвітній мережі говорили під час години спілкування “Що ми знаємо про Інтернет?” у 2 та 3 класах. Під час тренінгу “Інтернет-безпека” у 4 класі діти формували уявлення про правила безпечного використання Інтернет–ресурсів.

Завдяки Всеукраїнській акції #STOP_SEXтинг у 7 – 8 та 9 класах проведено урок “Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?” від #ранок_урок; 8 клас переглянув вебінар з нагоди Дня Безпечного Інтернету. Семикласники опрацювали посібник для підлітків the WebWeWant (Інтернет, який ми хочемо).

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*