Прикордонники затримали трьох браконьєрів з Любомльського району

25.03.2016 / Новини

Луцькі прикордонники затримали трьох браконьєрів неподалік державного кордону.

Так, вчора, 24 березня, на ділянці відділу прикордонної служби «Новогрузьке» затримали трьох громадян України, які неподалік контрольно-слідової смуги здійснювали незаконне полювання в заборонений період. Про це інформує керівник прес-служби Луцького прикордонного загону Олег Личковський, – пише ІА Волинські новини.

Прикордонний патруль виявив та затримав браконьєрів в 500 метрах від державного кордону, відпрацьовуючи вже наявну оперативну інформацію про полювання в прикордонній смузі. При собі дані особи мали дозвільні документи на 2 мисливські рушниці, але один із затриманих переносив рушницю в бойовому положенні, в іншого вона була з чохлі. Крім цього горе-мисливці встигли підстрелити одну качку, в яких тільки починається період гніздування.

На порушників, які виявились мешканцями села Полапи Любомльського району Волині, склали адміністративні протоколи за порушення прикордонного режиму, правил використання об’єктів тваринного світу, правил носіння та зберігання вогнепальної зброї і боєприпасів. Прикордонники вилучили у браконьєрів мисливську зброю та передали її представникам Національної поліції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*