Четвер, 19 вересня 2019

Прикордонники отримають нові безпілотники

17.05.2019 / Новини

На Львівщині прикордонники отримають 4 комплекти безпілотників Matrice 200.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передає УНН.

Повідомляється, що сьогодні, 17 травня, на базі Львівського загону завершилась чотириденна підготовка майбутніх інструкторів-прикордонників з використання безпілотних авіаційних комплексів.

У рамках реалізації проекту “Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску” Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2014-2020” проходили навчання із залученням представників центру підготовки, які мають необхідні знання та досвід зокрема у сфері застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем.

Загалом, нові знання отримали 12 прикордонників, які протягом чотирьох днів здобували навички практичного застосовування даної авіаційної техніки, а в подальшому самостійно будуть використовувати її під час охорони державного кордону.

Після завершення навчань Львівський прикордонний загін отримає чотири комплекси Matrice 200 на суму понад 7 мільйони гривень, що будуть використовуватися на найбільш активних напрямках українсько-польської ділянки кордону.

Зазначається, що за допомогою цих авіаційних комплексів українські прикордонники зможуть дистанційно здійснювати моніторинг визначеної ділянки місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 5 кілометрів як вдень, так і вночі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*