Прикордонні війська Індії та Китаю влаштували масову бійку

11.05.2020 / Новини

У суботу, 9 травня, на кордоні з індійської провінцією Сіккім відбулася сутичка між військовими прикордонниками КНР та Індії.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на Reuters.

«Агресивна поведінка обох сторін призвела до легких тілесних травм військовослужбовців. Обидві сторони розійшлися після діалогу та взаємодії на місцевому рівні», – заявили у Міністерстві оборони Індії.

Індійська щоденна газета Hindustan Times з посиланням на військове джерело повідомляє, що 4 індійських і 7 китайських військовослужбовців отримали поранення. Загалом у сутичці брало участь приблизно 150 людей.

Причина сутички наразі невідома. За деякими джерелами видання, між прикордонниками спочатку завʼязався словесний конфлікт на тему спірних територій, який швидко переріс у бійку. В результаті військові, відкинувши вогнепальну зброю, почали бити один одного, а потім – кидатися камінням.

Довідка. У 1962 році розпочалась китайсько-індійська високогірна прикордонна війна. Причиною стала неврегульованість питання щодо накресленої лінії кордону між колишньою Британською Індією і Тибетом. Спірними вважалися дві ділянки. Одна з них розташована в північно-східній частині Кашміру, а інша – в північній частині сучасного штату Аруначал-Прадеш.8

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*