Прийняття законопроекту про реінтеграцію Донбасу вимагає консолідації усіх партій, – Ігор Гузь (ВІДЕО)

16.11.2017 / Новини

В ефірі телеканалу “Прямий” говорили про закон про деокупацію, конфлікт між НАЗК та НАБУ, а також прийняття бюджету країни.

Гостем студії став народний депутат Ігор Гузь.

Напередодні  парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони не зміг сформувати позицію комітету з редакції статті 10 законопроекту №7163 про державну політику щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях.

“Дійсно тривають дискусії, тому законопроект будемо розглядати у грудні. Треба збирати голоси не лише у коаліції, але і в умовних союзників. Аби це було консолідоване рішення українського парламенту”, – розповів Ігор Гузь.

У статті 10 цього законопроекту визначаються заходи, які можуть здійснюватися військовими формуваннями та іншими особами, залученими для забезпечення інтересів національної безпеки в Донецькій і Луганській областях щодо забезпечення територіальної цілісності України.

Комітет доручив робочій групі напрацювати текст, який відображатиме умови, повноваження і територію застосування цих заходів.

За словами нардепа, це не у комітеті не знайшлося спільної думки, а “десь в інших кабінетах”. Втім, як зазначив Ігор Гузь, трагедії робити не варто, законопроект приймуть у грудні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*