Просять завершити ремонт дороги Старовойтове–Адамчуки

15.02.2020 / Новини

Просять закінчити розпочатий три роки тому ремонт дороги Старовойтове–Адамчуки.

Про це йшлося 12 лютого під час засідання 28-ї сесії Волинської обласної ради, – пише ІА Волинські новини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розпочалося будівництво дороги Старовойтове-Адамчуки (ФОТО)

Депутат Юрій Гупало розповів, що до нього звернулися жителі Любомльського району щодо завершення ремонту дороги Старовойтове–Адамчуки, який було розпочато ще у 2017 році та станом на сьогодні припинено через нестачу коштів.

«Люди стривожені, що ремонт так і не завершиться», – звернув увагу обранець громади.

Він відзначив, що згаданий автошлях – надзвичайно важливий для області, адже веде до пункту пропуску Адамчуки, який найближчим часом може розпочати свою роботу на постійній основі, «тому вважаю, що перед анонсованим майбутнім відкриттям нового пункту пропуску Адамчуки першочергово потрібно завершити довготривалий ремонт дороги».

Юрій Гупало пригадав, що неодноразово протягом своєї депутатської діяльності звертався із запитами і зверненнями щодо ремонту дороги. Наголосив теж, що уже виготовлено кошторисно-проєкту документацію на роботи.

Депутати підтримали запит колеги.

Голова Волинської обласної Ірина Вахович звернула увагу, що у разі відкриття пункту пропуску буде зроблено акцент на відрізку Адамчуки–Шацьк, який буде цікавіший потенційним туристам.

1 Коментар Просять завершити ремонт дороги Старовойтове–Адамчуки

  1. Сміхота , тай годі ну , може , як Любомльська якась рада візьметься – то зроблять . Хоча вже давно голова Волинського автодору казав , що гроші за цю дорогу вже давно пропили ..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*