Пятниця, 19 липня 2019

Програма заходів фестивалю «Княжий»

11.07.2019 / Новини

Вже цими вихідними, 13-14 липня поблизу Володимира-Волинського відбудеться фестиваль Княжий. Організатори підготували насичену програму, де кожен знайде щось цікавеньке для себе.

Так що ж підготували для відвідувачів «Княжого»?

Субота, 13.07

Постійно діючі локаціції:

  •  містечко майстрів
  • пленер різьбярів
  • ярмарок їжі
  • містечко готів
  •  стрільба з лука
  •  майстер-класи з сучасного мечевого бою
  • майстер-класи з народних ремесел
  •  дитяче містечко
  •  прогулянки річкою Лугою від туристичного клубу «ANTAR»
  •  фотозони
  • наметове містечко

Денна сцена:

  • 14:00  –  Відкриття сцени, Княжа забава
  • 14:15- 14:45 –  Творча група «Княжа забава» – танець епохи середньовіччя
  • 14:45-15:15 – Представлення гостей з Польщі – готи з Масломенча.
  • 15:15 – 15-40 – Ансамбль «Секвенція» – середньовічні мотиви
  • 15: 40 -16:40 – Лицарський турнір «Щит-меч»
  • 16:40 – 17:10 – Майстер клас з середньовічних танців
  • 17:30 – 18:30 – Княже fashion-show

Дитяче містечко:

  • 13:00 – Юні журналісти
  • 14:00 – 18:30 – забуті ігри середньовіччя
  • 14:00- 18:30 – зачіски «Заплітання  середньовіччя»
  • 14:00 – 18:30 – Аквагрим
  • 15:00 – Петриківський розпис

Гутірки

  • 14:30-15:30 – лекція про середньовічну кухню з дегустацією від Надїї Гупалюк.
  • 15:30-16:30 – 20 цікавих історичних фактів про Володимир-Волинський і Волинь від Тетяни Яцечко-Блаженко та Олександра Котиса.
  • 16:30-17:30 – презентація фільму про В. Стуса «Заборонений» за участю виконавця головної ролі актора Дмитра Ярошенка.
  • 17:30-18:30 – презентація роману «Справа Сивого» Віталія й Дмитра Капранових.

Музична сцена

  • 18.40 Відкриття фестивалю
  • 19.00-19.30 – Етнаterra
  • 19.45-20.45 – Медовий полин
  • 21.00-22.00 – Карна
  • 22.15-23.45 – OTORVALD

00:00 – Нічне театральне дійство-феєрія

00:30 – посиденьки біля ватри

Неділя, 14.07

Постійно діючі локаціції:

  • містечко майстрів
  • пленер різьбярів
  • ярмарок їжі
  • містечко готів
  •  стрільба з лука
  • майстер-класи з сучасного мечевого бою
  • майстер-класи з народних ремесел
  • дитяче містечко
  • прогулянки річкою лугою від туристичного клубу «ANTAR»
  •  фотозони
  • наметове містечко

10:00 –  Ранкова руханка

12:00 – Ярмарок ОТГ

Денна сцена

  • 14:00 – 14:40 – Танці епохи середньовіччя
  • 14:40 – 15:40 – Лицарські турнірні бої 2*2 і бугурти.
  • 15:40 – 16:30–  Княже весілля
  • 16:30 – 17:30 – Конкурс заміжніх красунь «Княгиня-Берегиня»
  • 17:30 – 18:00 – Лірник Андрій Ляшук
  • 18:00 – 18:15 – підсумки пленеру різьбярів
  • 18:15 – 19:00 – Майстер клас з середньовічних танців

Дитяче містечко

  • 14:00 – Кольорові вежі замку
  • 14:00 – 16:00 – англійська для найменших
  • 14:00- 18:30 – зачіски «Заплітання  середньовіччя»
  • 14:00 – 18:30 – Аквагрим
  • 16:00 – 18:30 – забуті ігри середньовіччя
  • 15:00 – тістоліплення

Гутірки

  • 14:00-15:00 – еколекція від засновниці екобренду «Bilka – зелені думки в дії» Ірини Білик.
  • 15:00-16:00 – як мандрувати автостопом та писати книги, розповість письменник Артем Чапай.
  • 16:00-17:00 – політичний прогноз від Ігоря Гузя.
  • 17:00-18:00 – гурт «СКАЙ» та українська музика: Олег Собчук.
  • 18:00-19:00 – художник Юрко Журавель (мистецькі одкровення лідера гурту «От Вінта!»).

Музична сцена

  • 19.40 Відкриття сцени
  • 20.00-21.00 –  CARDIOMACHINE
  • 21.15-22.15 – Ot Vinta
  • 22.30-24.00 – СКАЙ

00:00 – посиденьки біля ватри

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*