Субота, 15 грудня 2018,13:41

Проблеми на “Ягодині” не можуть вирішити через річку

13.02.2018 / Новини

Для Волині рішення щодо безвізу, яке ухвалила Україна і підтримав Євросоюз, – це дуже серйозний крок.

Про це заявив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик у програмі “Час громади” 5 каналу, – пише Конкурент.

“Волинь має пункт пропуску “Ягодин”, через який 47 % вантажів проходить на територію Європейського Союзу. Тому для нас безвіз дуже важливий. Але поряд з тим ми розуміємо, що, зробивши перший крок, є проблеми, зокрема в тому ж “Ягодині”. Адже Волинь межує з Польщею через річку, і щоб робити серйозну реорганізацію, потрібно будувати мости. Ми внесли такі пропозиції до Кабінету Міністрів, обговорюємо зараз із польською стороною. Дві сторони розуміють, що це треба робити”, – зазначив він.

Крім того, зауважив голова ОДА, проблеми є і в Устилузі.

“Ініціатива Президента полягає в тому, що повинні бути спільні пункти пропуску або на українській, або на польській території. Ми таку ініціативу повністю підтримуємо і ставимо перед собою завдання зреалізувати. Треба говорити з нашими польськими партнерами, треба говорити з Міністерством закордонних справ, що покращення системи пунктів пропуску – це другий крок після ухвалення безвізу”, – зазначив Гунчик.

Читайте також:

2 Коментарів Проблеми на “Ягодині” не можуть вирішити через річку

  1. Якщо на Польскій митниці робити огляд то не потрібно мостів.Перше ніж щось говорити треба хоча-б це бачити.Польща виділяла гроші на наші митниці-але ГУНчику це не цікаво.Йому взагалі Волинь не цікава!Нехай валить до друга рошена!!!

  2. Таким як Гунчик побудуй ще 10мостів всеодно проблеми не вирішать!Не треба ніяких мостів, треба просто пришвидшити оформлення на польській митниці.Бо поляки зараз тримають як на вїзд так і на виїзд .Поставити додаткові компютери, набрати більшем працівників і то таких що вміють швидко працювати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*