Пятниця, 24 травня 2019,19:50

Прес-служба волинського нардепа – у рейтингу найкращих

06.06.2018 / Новини

До Дня журналіста ІА “Конкурент” спільно з колегами з інших медіа оцінило ефективність роботи волинських прес-служб та склало їх рейтинг.

Такий рейтинг “Конкурент” публікуєвже вдруге.

Журналісти та редактори оцінювали роботу прес-служб, керуючись такими критеріями роботи як оперативність, повнота наданої інформації, прозорість, сприяння в отриманні коментарів тощо.

Отож, кращими в категорії “Органи влади”, як і минулоріч, стали: прес-служба Прокуратури Волинської області, відділ інформаційної роботи Луцької міської ради та прес-служба Патрульної поліції міста Луцька.

У категорії “Політика” номінанти повністю повторили результат 2017 року. Найкращими, на думку журналістів, стали: прес-служба народного депутата Ігоря Гузя, прес-служба волинського УКРОПу та прес-служба Громадського руху “Народний контроль”.

У категорії “Компанії та підприємства” перемогу здобули: прес-служба Волинського головного регіонального управління ПАТ “Приватбанк”, прес-служба розважального центру “Промінь” та прес-служба ПАТ “Волиньгаз”.

У категорії “Громадські, релігійні та спортивні організації” кращими стали: прес-служба Української православної церкви (Київського патріархату), громадянський рух “Свідомі” та театр-студія “Гармидер”.

Участь в опитуванні брали не більше ніж три представники від кожного ЗМІ. Кожен респондент мав змогу вибрати не більше трьох варіантів з переліку прес-служб у кожній категорії або ж запропонувати свій. Всього взяло участь в опитуванні 31 волинський журналіст.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*