Середа, 3 червня 2020

Прем’єр Польщі пояснив необхідність ухвалення закону про заборону “бандеризму”

02.02.2018 / Новини

Зміни до закону про Інститут національної пам’яті Польщі, які передбачають кримінальну відповідальність за заперечення “бандерівської ідеології”, потрібні для протидії брехні щодо приписування злочинів проти євреїв невинним людям.

Про це у телезверненні до польського народу заявив голова Ради міністрів Польщі Матеуш Моравецький, передає “Укрінформ“.

Брехня Освенціма – це не лише заперечення німецьких злочинів, але також й інші форми фальсифікації історії. Однією з найгірших форм цієї брехні є применшення відповідальності справжніх злочинців і приписування відповідальності їхнім жертвам. Ми хочемо боротися з цією брехнею у кожному його прояві. Саме тому ми змінюємо закон про Інститут національної пам’яті,– заявив польський прем’єр.

Моравецький наголосив, що у Польщі ніколи не обмежуватиметься дискусія про Голокост, оскільки поляки самі були його жертвами.

Польський прем’єр також зазначив, що поляки розуміють емоції і з боку Ізраїлю.

“Потрібно виконати багато роботи, аби ми, наша спільнота, змогли разом розповісти складну історію. Культура польських євреїв є невід’ємним елементом нашої, польської спадщини”, – підкреслив політик.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*