Представники Рівненської ОТГ підписали угоду про міжнародне співробітництво з делегаціями кількох держав

26.11.2019 / Новини

22 листопада 2019 року в гміні Славатиче (Республіка Польща) відбулася зустріч між представниками гміни Славатиче, Рівненської сільської ради (Україна), Домачевської сільської ради (Республіка Білорусь) та Товариства матеріальної колонії Нейдорф і дочірніх колоній (Товариство бузьких голендрів) ФРН.

Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшої співпраці в галузях культури та історичних досліджень, відновлення традицій. Також обговорили питання спільних дій в написанні міжнародних та регіональних проектів,- йдеться на сайті Рівненської ОТГ.

Результатом зустрічі стало підписання Угоди про міжнародне співробітництво, яка передбачає збереження та передачу молодшим поколінням спільної історії Бузьких голендрів в трикутнику країн Польща-Білорусь-Україна.

Однією із тем зустрічі було написання спільного проекту між Польщею, Білорусією та Україною, який буде подано на конкурс в транскордонну Програму Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Метою проекту є збереження культурної спадщини Прибужжя шляхом створення нового туристично-велосипедного маршруту територією трьох країн.

Для підтвердження намірів написання та впровадження проекту було укладено трьохсторонню угоду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*