Вівторок, 25 червня 2019

Повідомили, де на Волині найбільше хворих на грип

12.01.2019 / Новини

ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” продовжує проведення моніторингу захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) та грипом в області та на кожній адміністративній території зокрема.

Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Захворюваність цими інфекціями утримується на сезонному рівні. З початку епідемічного сезону перехворіло понад 67 тис. волинян, що відповідає минулорічному рівню, перехворіло 6,5 % населення.

За даними закладів охорони здоров’я за останній тиждень кількість хворих ГРВІ дещо зменшилась в порівнянні з попереднім і становить 5200 осіб. Захворюваність нижче епідемічного порогу на 22%. Найвищі рівні зафіксовано у м. Луцьку, Горохівському, Маневицькому, Камінь-Каширському районах, найнижчі — у Рожищенському та Іваничівському районах.

Із числа хворих збільшилась кількість дорослого населення, і становить 38% від загальної кількості постраждалих. Серед дітей найураженіша вікова група – від 0 до 4 років (54% від усіх захворілих дітей).

Кількість госпіталізованих з ускладненим перебігом хвороби збільшилась за останній тиждень і становила 138 осіб, з них 57% — діти.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*