Посадовець фіскальної служби Волині погорів на хабарі

04.09.2020 / Новини

Посадовця Головного управління ДФС у Волинській області викрили на одержанні хабаря.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

Сьогодні, 04 вересня 2020 року, затримали посадовця управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДФС у Волинській області під час одержання ним від підприємця неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США.

У таку суму чиновник оцінив два місяці свого невтручання в здійснення підприємницької діяльності – роздрібної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями – та не висвітлення виявлених порушень у матеріалах проведених перевірок.

Вирішується питання щодо повідомлення податківцю про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України), а в подальшому обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади.

Викриття посадовця – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР Національної поліції України та Територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові.

За інформацією департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, затриманий – головний державний ревізор-інспектор головного управління ДФС у Волинській області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*