Вівторок, 25 червня 2019

Порошенко очолив антирейтинг українських політиків

25.09.2018 / Новини

Антирейтинг українських політиків продовжує очолювати чинний президент Петро Порошенко.

Про це пише УНІАН.

Як свідчать дані дослідження соціологічної групи «Рейтинг», за нього за жодних обставин не проголосували б половина виборців.

Олега Ляшка, Юлію Тимошенко, Арсенія Яценюка та Юрія Бойка не підтримала б чверть опитаних, Вадима Рабіновича та Олега Тягнибока – майже кожен шостий.

Водночас, лише третина опитаних заявили, що готові особисто брати участь в акціях, демонстраціях або інших масових заходах на підтримку кандидата, за якого вони готові проголосувати. 62% заявили, що не мають таких намірів. Найбільше тих, хто взяв би участь у подібних акціях – у середовищі прихильників Володимира Зеленського, Святослава Вакарчука та Анатолія Гриценка.

При цьому третина опитаних готова проголосувати за іншого політика, аніж того, якого зараз підтримують, у разі якщо їхній фаворит зніметься на його користь. 20% заявили, що у такому випадку проголосують за іншого кандидата, аніж того, якого підтримав їхній основний обранець. Кожен п’ятий заявив, що у такому випадку взагалі б не брав участі у виборах, ще чверть – не визначилися із відповіддю.

Майже половина симпатиків Порошенка, Тимошенко, Бойка та Рабіновича заявили, що могли б проголосувати за того кандидата, на користь якого зніметься їхній основний фаворит. У середовищі виборців Садового, Ляшка, Гриценка, Вакарчука та Зеленського таких по 40%.

У регіональному розрізі помітні певні відмінності у ставленні до зміни своєї думки у разі можливого зняття основного кандидата: виборці Півдня та Сходу частіше за інших декларували своє небажання брати участь у виборах за таких умов, аніж мешканці Заходу та Центру.

Довідково:

 У дослідженні взяли участь 2500 повнолітніх українців, опитування проводилось у форматі особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. Терміни проведення: 10-18 вересня 2018 р.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*