Помер священник із Любомльщини

01.08.2020 / Новини

30 липня на 93-му році життя відійшов до Господа протоієрей Миколай Приказюк.

Він близько 15 років окормляв паству Свято-Покровського храму села Ставки Турійського району. Про це повідомляють на сторінці Храму Різдва Пресвятої Богородиці Любомля у фейсбуці.

Відспівування протоієрея Миколая відбулося 31 липня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Богослужіння очолив протоієрей Василій Мельничук у співслужінні секретаря єпархіального управління архимандрита Сави (Мякоти) й духовенства Різдво-Богородичного благочиння.

Отець Миколай Сидорович Приказюк народився 8 грудня 1927 року у селі Куснища Любомльського району. З дитячих років любив бувати на богослужіннях у храмі.

У 1941 році закінчив сім класів Куснищанської школи. Пережив роки Другої Світової війни.

У 1948 році переїхав разом з сім’єю у місто Любомль, де закінчив середню вечірню школу. Тут він проживав до останніх днів життя.

У 1949 році одружився з Пасаман Марією Семенівною. У їхньому шлюбі народилося троє синів. Один з них – священник, двоє – лікарі.

З 1952 по 1988 роки трудився будівельником Любомльської Ремконтори, обіймав посади майстра виробничого навчання у Любомльському ДПТУ-8, майстра Любомльського водопроводу, експедитора Любомльського МКЗ.

У 1988 році майбутній священник закінчив свою трудову діяльність та вийшов на пенсію. Однак, з закінченням трудового життя, розпочався духовний шлях отця Миколая.

28 жовтня 1990 року Миколай Приказюк був посвячений у сан диякона, а 18 листопада цього ж року – у священника. Хіротонію звершив єпископ Іжевський і Удмундський Палладій.

26 лютого 1991 року Преосвященнішим Варфоломієм, єпископам Волинським і Луцьким, отець Миколай був призначений настоятелем Свято-Покровського храму с.Ставки Турійського благочиння. Тут він ніс свій пастирський послуг близько 15 років.

За станом здоров’я отець Миколай не міг більше опікуватися паствою й пішов за штат. Однак попри похилий вік і хвороби він часто співслужив настоятелю Різдво-Богородичного храму протоієрей Василію Мельничуку й підносив свої молитви до Господа за наших парафіян.

Вічна й блаженна пам’ять протоієрею Миколаю Приказюку. Нехай Всемилостивий Господь оселить його світлу душу в оселях праведних!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*