Польські сім’ї запрошують іноземців на Святу вечерю

17.12.2018 / Новини

У Польщі проходить акція “Віґілія без кордонів”, під час якої польські родини запрошують до себе на Святу вечерю іноземців.

Мета заходу – це розвиток єдності народів та популяризація польських традицій. Про це поінформували в Інституті думки Шумана, – інформує Польське радіо.

У повідомленні говориться, що головним завданням “Віґілії без кордонів” є поглиблення асиміляції іноземців у Польщі завдяки ліпшому вивченню польської культури, традицій та християнської віри. Крім того, на думку авторів повідомлення, запрошення іноземців на Святий вечір має поширити серед польських родин знання про інші культури та посприяти створенню нових міжособистісних взаємин.

“У багатьох випадках налагоджені за різдвяним столом дружні взаємини тривають до сьогодні, вони продовжуються і розвиваються”, – зазначили вони.

Ініціатори акції підкреслили, що “Віґілія без кордонів” починається із запрошення іноземців до польських родин на Святу вечерю.

“Іноземці пізнають інтимну та спільну атмосферу під час Святвечора, що потім протягом року розвивається у межах постійних зустрічей, розвитку і зміцнення взаємин завдяки реалізації спільних проектів, економічній співпраці, вивченню польської культури та історії, польської мови та взаємної допомоги”, – зазначили вони.

Щоб взяти участь в акції, потрібно зареєструватися на веб-сторінці www.wigiliabezgranic.com як координатор у даному місті, районі, селищі або установі, яка буде організовувати щотижневі зустрічі до Святвечора. На зустрічі приходять іноземці та польські сім’ї, які пізніше, 24 грудня, запросять іноземців на Святу вечерю (Віґілію).

Автори повідомлення нагадали, що перша акція “ВІґілії без кордонів” відбулася у грудні 2016 року і у ній взяло участь кількасот польських сімей з Мазовєцького та Лодзького воєводств. Наступного року захід поширився на всю Польщу.

Іноземними гостями акції “Віґілія без кордонів” у попередні роки були вихідці з багатьох країн світу, зокрема з Франції, Вірменії, Туреччини, Індії, Китаю, Єгипту, В’єтнаму, України та Південної Кореї.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*